Povezane vesti

Za srebro u Riju dobio sam big mek i dva čizburgera, a vi „roleks“ i ko zna šta još: Bivši reprezentativac o uspehu…

Za srebro u Riju dobio sam big mek i dva čizburgera, a vi „roleks“ i ko zna šta još: Bivši reprezentativac o uspehu…

Danas pre 15 dana
Srpski košarkaš Nemanja Nedović završio je reprezentativnu karijeru tokom priprema za Mundobasket u Manili, a u razgovoru za podkast „Kod Luke i Kuzme“ objasnio je zašto nije bio deo ekipe koja je osvojila srebro na tom takmičenju. Bek Crvene… »
Nedović o jokićevom poklonu za reprezentativce: „Ja kad sam osvojio srebro u Riju – big mek i dva čiza, a vi roleks!“…

Nedović o jokićevom poklonu za reprezentativce: „Ja kad sam osvojio srebro u Riju – big mek i dva čiza, a vi roleks!“…

Hot sport pre 15 dana
Jokić je bio široke ruke! Nedović je gostovao u podkastu „Kod Luke i Kuzme“ i tu su govorili o zaista bezbroj anegdota. Dotakli su se i nedavno okončanih Olimpijskih igara, bronze našeg nacionalnog tima, te poklona koji je Jokić uručio… »
"Ja kad sam osvojio srebro u Riju - big mek i dva čiza, a vi roleks i ko zna šta još"

"Ja kad sam osvojio srebro u Riju - big mek i dva čiza, a vi roleks i ko zna šta još"

B92 pre 15 dana
Srpski košarkaš Nemanja Nedović govorio je o osvojenoj medalji na Olimpijskim igrama u Parizu i njegovom vremenu provedenom u reprezentaciji. Nedović je dugo igrao za reprezentaciju, ali je tome došao kraj nakon Evropskog prvenstva 2022. godine, kada… »
"Ja za srebro big mek i čiz, a oni...!" Nemanja Nedović "ljubomoran" na bronzane sa Olimpijskih igara

"Ja za srebro big mek i čiz, a oni...!" Nemanja Nedović "ljubomoran" na bronzane sa Olimpijskih igara

Večernje novosti pre 15 dana
NEMANjA Nedović je dugi niz godina bio reprezentativac Srbije, sa nacionalnim timom ima i srebro sa Olimpijskih igara iz Rija, ali čini se da ga malo "žulja" nagrada koju su dobili njegovi saigrači u odnosu na onu koja je završila u rukama bronzanih… »
"Nama za srebro big mek i čizburger, a vama roleksi!" Nedović sve otkrio, to može samo Nikola Jokić!

"Nama za srebro big mek i čizburger, a vama roleksi!" Nedović sve otkrio, to može samo Nikola Jokić!

Mondo pre 15 dana
Nikola Jokić je bogato častio saigrače za bronzu na Olimpijskim igrama, a Nemanja Nedović se prisetio kako je to bilo u njegovo vreme. Košarkaši Srbije osvojili su treće mesto na Olimpijskim igrama u Francuskoj i posle turnira odigranog u Lilu i… »

Vesti dana »