Povezane vesti
(Foto) prve slike goge Sekulić nakon što ju je udario auto: Pevačici nosi kragnu: Ima povrede vrata, ruke i kolena
Blic 03.09.2024
Goga Sekulić, popularna pevačica juče je doživela nezgodu kada ju je na pešačkom prelazu udario automobil. Goga Sekulić nakon pregleda u Urgentnom centru izašla je iz bolnice, a sada je za "Blic" progovorila o saobraćajnoj nezgodi. Goga je imala kragnu… »
Prve slike Goge Sekulić nakon saobraćajke: Nosi kragnu i zavoje, ima povrede vrata, ruke i kolena
Mondo 03.09.2024
Pevačica Goga Sekulić puštena je iz bolnice nakon što ju je na pešačkom prelazu udario automobil. Pevačica Goga Sekulić je nakon detaljnih pregleda u Urgentnom centru izašla iz bolnice, a mediji su uspeli da zabeleže i da nosi kragnu i ruka joj je u… »
Prve slike goge Sekulić nakon što je udario auto: Pevačica nosi kragnu oko vrata, ruka u zavoju, jedva hoda od bolova (foto)
Kurir 03.09.2024
Goga Sekulić, koja je juće oborena na pešačkom prelazu kada je na nju automobilom marke “folksvagen kedi” naleteo M. D. (41), i jutros je bila na pregledu. Uslikali smo je ispred zgrade gde živi dok se vraćala iz Doma zdravlja. Kako nam je odmah rekla, u… »
Prvo oglašavanje goge Sekulić nakon što je puštena iz bolnice: Pevačicu udario auto, sada otkrila kako se oseća
Blic 02.09.2024
Pevačica Goga Sekulić jutro je doživela nezgodu kada ju je na pešačkom prelazu udario automobil. Goga je odmah primljena u Urgentni centar gde su obavljeni svi potrebni pregledi, a sada se za "Blic" oglasila nakon što je puštena iz bolnice i ispričala… »
Vesti dana »

Studenti Filozofskog fakulteta u Novom Sadu pozvali na protest večeras u 19 časova
Danas pre 27 minutajoš 31 povezana

EPS: Preduzetnici i mala preduzeća mogu da smanje troškove za struju
Danas pre 3 minutajoš 26 povezanih

NUNS i UNS osudili fizičko sprečavanje novinarke N1 da postavi pitanja Stenu Mileru
Nedeljnik pre 12 minutajoš 53 povezane

Povećanje penzija od 1. decembra: Vučić danas saopštava koliko će iznositi
Mondo pre 1 satjoš 45 povezanih