Povezane vesti

Haos na mrežama zbog fotke nede Ukraden! U kupaćem kostimu izazvala buru, a onda osula paljbu: "Kako da me voli takva…

Haos na mrežama zbog fotke nede Ukraden! U kupaćem kostimu izazvala buru, a onda osula paljbu: "Kako da me voli takva…

Kurir pre 15 dana
Neda Ukraden celo leto provela je u Bokotorskom zalivu gde poseduje porodičnu vilu. Neda je tokom celog leta delila fotografije sa mora i pokazivala kako uživa u letu, a često je i svojim fotografijama u kupaćem ostavljala bez teksta. Pevačica ima 74… »
„Kako da me voli takva spodoba“: Neda Ukraden izazvala haos na mrežama nakon fotke u kupaćem FOTO

„Kako da me voli takva spodoba“: Neda Ukraden izazvala haos na mrežama nakon fotke u kupaćem FOTO

Nova pre 15 dana
: Pevačica je objavila fotku u kupaćem, a zbog nekoliko negativnih komentara burno je odreagovala. Neda Ukraden leto provodi na Bokokotorskom zalivu, gde već godinama ima porodičnu kuću. Ona neretko odatle objavljuje fotke u kupaćem, koje su zbog… »
"Kako da me voli takva: Spodoba?!" Haos na mrežama zbog fotke Nede Ukraden (74) u kupaćem: Skinula se i pokazala obline, a…

"Kako da me voli takva: Spodoba?!" Haos na mrežama zbog fotke Nede Ukraden (74) u kupaćem: Skinula se i pokazala obline, a…

Blic pre 16 dana
Pevačica Neda Ukraden celo leto provela je u Bokotorskom zalivu gde poseduje porodičnu vilu. Neda je tokom celog leta delila fotografije sa mora i pokazivala kako uživa u letu, a često je i svojim fotografijama u kupaćem ostavljala bez teksta… »
"Kako da me voli takva spodoba?": Neda Ukraden pokazala obline, pa pobesnela kad je dobila jedan komentar

"Kako da me voli takva spodoba?": Neda Ukraden pokazala obline, pa pobesnela kad je dobila jedan komentar

Mondo pre 16 dana
Neda Ukraden reagovala na društvenim mrežama. Pevačica Neda Ukraden (74) decenijama važi za jednu od najnegovanijih i najlepših žena na domaćoj muzičkoj sceni. Pevačica kojoj godine ne mogu ništa, sada je na Instagramu pokazala telo u kupaćem… »

Vesti dana »