Povezane vesti

ELITA 8: Ivan Marinković demantovao ulazak, pomenuo i prevaru! (FOTO)

ELITA 8: Ivan Marinković demantovao ulazak, pomenuo i prevaru! (FOTO)

Svet plus pre 17 dana
Ivan Marinković je demantovao glasine o svom ulasku u rijaliti "Elita 8," koji počinje 7. septembra u 21h na televiziji Pink. U svom obraćanju na društvenim mrežama, jasno je stavio do znanja da nije deo ovogodišnjeg rijalitija i otkrio razlog svog… »
Hitno oglašavanje ivana marinkovića: "Ne ulazim u Elitu 8, prevaren sam!" Spomenuo i Tv Pink

Hitno oglašavanje ivana marinkovića: "Ne ulazim u Elitu 8, prevaren sam!" Spomenuo i Tv Pink

Blic pre 17 dana
Iako je potvrdio da ulazi u "Elitu 8", Ivan Marinković se jutros hitno oglasio i saopštio da iapk neće ući u rijaliti. Ivan se juče, 2. septembra, pojavio na klinici gde mu je izvršen zdravstveni pregled kako bi mogao da uđe, sada je odlučio da… »
Šok! Ivan mirinković ne ulazi u elutu, prevaren je: Oglasio se i spomenuo Pink: Nećete me gledati...

Šok! Ivan mirinković ne ulazi u elutu, prevaren je: Oglasio se i spomenuo Pink: Nećete me gledati...

Kurir pre 17 dana
Ivan Marinković se rano jutros hitno oglasio i saopštio iznenađujuću vest, da neće ući u rijaliti i to zbog prevare. Naime, nakon što se juče, 2. septembra, pojavio na klinici gde mu je izvršen zdravstveni pregled kako bi mogao da uđe, sada je… »

Vesti dana »