Povezane vesti

Urugvajski fudbaler Luis Suarez protiv Paragvaja završava reprezentativnu karijeru

Urugvajski fudbaler Luis Suarez protiv Paragvaja završava reprezentativnu karijeru

Politika pre 15 dana
Urugvajski fudbalski reprezentativac Luis Suarez izjavio je da će protiv Paragvaja odigrati poslednji meč u dresu nacionalnog tima, prenosi danas AP. "Teško mi je ovo da kažem, ali to će da bude moj poslednji meč za Urugvaj. Razmišljao sam o tome i… »
Još jedna i kraj! Luis Suarez se emotivno slomio, a kako i ne bi... (video)

Još jedna i kraj! Luis Suarez se emotivno slomio, a kako i ne bi... (video)

Večernje novosti pre 15 dana
Urugvajac Luis Suarez izjavio je da će u petak protiv Paragvaja odigrati poslednji meč u dresu nacionalnog tima. FOTO: EPA "Teško mi je da ovo kažem, ali to će biti moj poslednji meč za Urugvaj. Razmišljao sam o tome i analizirao. Pravo je vreme… »
Suarez uz suze saopštio kraj u reprezentaciji: „Razmišljao sam o tome…“

Suarez uz suze saopštio kraj u reprezentaciji: „Razmišljao sam o tome…“

Nova pre 15 dana
: Urugvajski fudbaler Luis Suarez saopštio je da će protiv Paragvaja odigrati poslednji meč u dresu nacionalnog tima. Fudbalska reprezentacija Urugvaja će u subotu dočekati Paragvaj u meču sedmog kola južnoameričkih kvalifikacija za Svetsko… »
Suarez u suzama najavio kraj karijere

Suarez u suzama najavio kraj karijere

Sportske.net pre 15 dana
Urugvajski fudbalski reprezentativac Luis Suarez najavio je da će protiv Paragvaja odigrati poslednji meč u dresu reprezentacije. "Teško mi je ovo da kažem, ali to će da bude moj poslednji meč za Urugvaj. Razmišljao sam o tome i sve analizirao… »
Suarezovo zbogom Urugvaju

Suarezovo zbogom Urugvaju

Sportski žurnal pre 15 dana
Legendarni napadač u petak odigraće poslednji meč za državni tim. Najefikasniji Urugvajac ikad i drugi igrač s najviše reprezentativnih utakmica (142) Luis Suarez, samo Dijego Godin ima više (161), odigraće u petak poslednji meč za državni tim… »
Luis Suarez plakao na konferenciji i najavio kraj reprezentativne karijere

Luis Suarez plakao na konferenciji i najavio kraj reprezentativne karijere

Euronews pre 15 dana
Suprotno od Kristijana Ronalda koji je najavio da ne namerava da završi reprezentativnu karijeru, legendarni Urugvajac Luis Suarez odlučio je da više ne nastupa za nacionalni tim. Dosadašnji kapiten Urusa je za selekciju svoje zemlje debitovao pre 17… »
Suarez u suzama najavio poslednji meč za Urugvaj

Suarez u suzama najavio poslednji meč za Urugvaj

Sport klub pre 15 dana
Luis Suarez će u petak odigrati poslednji meč za reprezentaciju Urugvaja. Urugvaj se u petak sastaje sa Pargavajem, a na veoma emotivnoj konferenciji za medije Luis Suarez je najavio kraj. Na 142 utakmice Suarez je postigao 69 golova i najbolji je… »
Suares u suzama: "Teško mi je ovo da kažem" VIDEO

Suares u suzama: "Teško mi je ovo da kažem" VIDEO

B92 pre 15 dana
Luis Suares će u petak protiv Paragvaja odigrati svoju poslednju utakmicu za reprezentaciju Urugvaja. To je potvrdio lično igrač, na emotivnoj konferenciji za medije. U reprezentativnu penziju odlazi kao igrač koji je postigao najviše golova za… »

Vesti dana »