Povezane vesti

Došao kod brata i zatekao ga mrtvog: Jezivi detalji pronađenog leša u stanu na Paliluli

Došao kod brata i zatekao ga mrtvog: Jezivi detalji pronađenog leša u stanu na Paliluli

Mondo pre 15 dana
U stanu na Paliluli pronađeno je telo muškarca. Telo muškarca S:M. (50) pronađeno je u stanu na Paliluli u Beogradu u ponedeljak uveče. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva poslato je na Institut za sudsku medicinu radi obdukcije. Kako se saznaje… »
Horor na Paliluli: U stanu nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja

Horor na Paliluli: U stanu nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja

Blic pre 15 dana
U stanu na Paliluli noćas je nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja. Po nalogu tužilaštva, telo je poslato na obdukciju. Nesrećni čovek je živeo sam, a komšije ga čak više od mesec dana nisu videle. Prvi rezultati istrage govore da nema… »
Horor na Paliluli: U stanu nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja

Horor na Paliluli: U stanu nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja

Blic pre 15 dana
U stanu na Paliluli noćas je nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja. Po nalogu tužilaštva, telo je poslato na obdukciju. Nesrećni čovek je živeo sam, a komšije ga čak više od mesec dana nisu videle. Prvi rezultati istrage govore da nema… »
U stanu u Beogradu pronađeno telo u fazi raspadanja! Po nalogu tužilaštva poslato na obdukciju

U stanu u Beogradu pronađeno telo u fazi raspadanja! Po nalogu tužilaštva poslato na obdukciju

Mondo pre 15 dana
Nesrećni čovek je živeo sam, a komšije ga čak više od mesec dana nisu videle. U stanu na Paliluli noćas je nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja. Prema prvim informacijama, telo je po nalogu tužilaštva poslato na obdukciju. Nesrećni… »
Telo muškarca (50) nađeno u stanu u Beogradu: Bilo u fazi raspadanja, naređena obdukcija

Telo muškarca (50) nađeno u stanu u Beogradu: Bilo u fazi raspadanja, naređena obdukcija

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. U stanu na Paliluli noćas je nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja, saznaje "Telegraf.rs". Prema našim informacijama, telo je po nalogu tužilaštva poslato na obdukciju. Nesrećni čovek je živeo sam, a komšije ga čak više… »

Vesti dana »