Povezane vesti

Brata zatekao mrtvog u stanu u Beogradu: Čeka se obdukcija

Brata zatekao mrtvog u stanu u Beogradu: Čeka se obdukcija

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu telo S.M. (50) prevezeno je na Institut za sudsku medicinu radi obdukcije. Kako "Telegraf.rs" saznaje, telo nesrećnog muškarca u fazi raspadanja sinoć je u stanu našao brat. On je o tome… »
Telo muškarca (50) nađeno u stanu u Beogradu: Bilo u fazi raspadanja, naložena obdukcija

Telo muškarca (50) nađeno u stanu u Beogradu: Bilo u fazi raspadanja, naložena obdukcija

Nova pre 15 dana
: U stanu na Paliluli noćas je nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja. Prema našim informacijama, telo je po nalogu tužilaštva poslato na obdukciju. Nesrećni čovek je živeo sam, a komšije ga čak više od mesec dana nisu videle. Prvi… »
Užas u Rakovici: Telo muškarca pronađeno u stanu u fazi raspadanja

Užas u Rakovici: Telo muškarca pronađeno u stanu u fazi raspadanja

Kurir pre 15 dana
U stanu u Rakovici u Beogradu, pronađeno je telo starijeg čoveka. Kako saznajemo, telo je u fazi raspadanja. Prema prvim rezultatima istrage, nema naznaka da je reč o nasilnoj smrti. Po nalogu tužilaštva telo je poslato na obdukciju. Kurir… »
Pronađeno telo u fazi raspadanja Nesrećni muškarac je živeo sam

Pronađeno telo u fazi raspadanja Nesrećni muškarac je živeo sam

Dnevnik pre 15 dana
Nesrećni čovek je živeo sam, a komšije ga čak više od mesec dana nisu videle. U stanu na Paliluli noćas je nađeno telo muškarca (50) u fazi raspadanja. Prema informacijama, telo je po nalogu tužilaštva poslato na obdukciju. Nesrećni čovek je… »

Vesti dana »