Povezane vesti

"Bila sam na šoferki, videla sam njegov ledeni pogled" Goga prvi put nakon saobraćajne nezgode: Mislila sam da će me…

"Bila sam na šoferki, videla sam njegov ledeni pogled" Goga prvi put nakon saobraćajne nezgode: Mislila sam da će me…

Kurir pre 17 dana
Goga Sekulić, koja je juće oborena na pešačkom prelazu kada je na nju automobilom marke “folksvagen kedi” naleteo M. D. (41), i jutros je bila na pregledu. Ekipa Kurira je srela pevačicu ispred zgrade gde živi dok se vraćala iz Doma zdravlja… »
"Bila sam na šoferki, bacio me je na pod": Goga Sekulić otkrila detalje nezgode: "Čovek je čupao kosu sa glave kada je…

"Bila sam na šoferki, bacio me je na pod": Goga Sekulić otkrila detalje nezgode: "Čovek je čupao kosu sa glave kada je…

Blic pre 17 dana
Pevačica Goga Sekulić juče je doživela nezgodu kada ju je na pešačkom prelazu udario automobil. Gogi je stavljena kragna, a ona je sada za "Blic" otkrila detalje, a kako kaže moraće da otkaže sve nastupe. - Hvala Bogu da sam ostala živa i zdrava… »
"Mislila sam da će me pregaziti": Gogu udario auto na pešačkom prelazu, otkrila da je završila na šoferki

"Mislila sam da će me pregaziti": Gogu udario auto na pešačkom prelazu, otkrila da je završila na šoferki

Mondo pre 17 dana
Pevačica Goga Sekulić opisala kako je došlo do saobraćajne nesreće. Goga Sekulić, koja je juće oborena na pešačkom prelazu kada je na nju automobilom marke “folksvagen kedi” naleteo M. D. (41), i jutros je bila na pregledu. Pevačica je… »

Vesti dana »