Povezane vesti
Hrvatska ministarka zgrožena postupkom gradonačelnika Sinja
Politika 03.09.2024
ZAGREB – Ministarka kulture i Medija Hrvatske Nina Obuljen Koržinek izjavila je danas da je zgrožena postupkom sinjskog gradonačelnika Mire Bulja (Most), koji je zabranio održavanje izložbe „Susret na tromeđi” u gradskoj Galeriji Sikirica samo zato što… »
Umetničke (ne)slobode u Hrvatskoj: Gradonačelnik Sinja zabranio izložbu zato što je finansira Srpsko narodno veće
RTV 03.09.2024
ZAGREB - Nakon što je gradonačelnik Sinja Miro Bulj zabranio izložbu u gradskoj galeriji, zato jer je finansira Srpsko narodno veće, stigla je i reakcija iz Galerije Sikirica iz koje je poručeno da političke nesuglasice i razmirice ni u kojem slučaju ne… »
Hrvatska; Gradonačelnik Sinja zabranio izložbu o običajima Srba
Pravda 03.09.2024
Gradonačelnik Sinja i saborski zastupnik Miro Bulj zabranio je održavanje izložbe "Susret na tromeđi" koju je trebalo da organizuje Galerija Sikirica uz finansijsku podršku Srpskog narodnog vijeća. Izložba savremene hrvatske fotografkinje Inije Herenčić… »
Vesti dana »

Uhapšen muškarac zbog eksplozije u Kosovskoj u kojoj je poginula jedna osoba
Beta pre 36 minutajoš 26 povezanih

Nis: zvanično podneo SAD-u dopunjeni novi zahtev za odlaganje sankcija i novu licencu: Evo koje je jedno od mogućih rešenja spora
Blic pre 26 minutajoš 28 povezanih

Svetski zvaničnici pozdravljaju spremnost Hamasa da prihvati Trampov mirovni plan
Politika pre 11 minutajoš 31 povezana

Neprijatno iznenađenje za Novaka: ''Ovo je nenormalno, nije bilo ranije ovako...''
Sportske.net pre 1 satjoš 33 povezane