Povezane vesti

Šef italijanskog Audija poginuo na alpima Drugi planinar svedočio užasu: "Video sam ga kako pada sa visine od preko 200…

Šef italijanskog Audija poginuo na alpima Drugi planinar svedočio užasu: "Video sam ga kako pada sa visine od preko 200…

Kurir pre 16 dana
Fabricio Longo (62), direktor Audija u Italiji, preminuo je nakon pada tokom planinarenja po Alpama, prenosi Daily Mail. U subotu je sam planinario na Kima Pajeru u planini Adamelo, opremljen čeličnim sajlama. Spasilački tim s helikopterom pronašao je… »
Poginuo direktor italijanskog Audija

Poginuo direktor italijanskog Audija

Telegraf pre 16 dana
On je izgubio život na planinarenju. Fabricio Longo, 62-godišnji direktor Audija Italija, poginuo je 1. septembra u planinarskoj nesreći na Adamelu na granici između provincija Breša i Trento. Veliki planinski entuzijasta i stručan i pažljiv… »
Tragedija: Poginuo izvršni direktor Audija: Strastveni planinar pao sa 3.000 metara, nije mu bilo spasa (foto)

Tragedija: Poginuo izvršni direktor Audija: Strastveni planinar pao sa 3.000 metara, nije mu bilo spasa (foto)

Blic pre 17 dana
Izvršni direktor Audija, koji je bio strastveni planinar, pao je juče sa više od 3.000 metara i poginuo, u stravičnoj nesreći na samo nekoliko kilometara od italijansko-švajcarske granice, navodi se u izveštajima. Fabricio Longo (62) koji vodi… »

Vesti dana »