Povezane vesti

Jaramaza pitali za "sukob" sa Željkom, ovo je njegov odgovor

Jaramaza pitali za "sukob" sa Željkom, ovo je njegov odgovor

Sportske.net pre 14 dana
Posle Željka Obradovića, za Ognjena Jaramaza stiže još jedan fantastični trener. Njega će obučavati Pablo Laso u Baskoniji sa kojom je potpisao ugovor, a o svemu je razgovarao sa novinarima "Asa". "Prvi utisci su fantastični. Ovo je sjajna šansa… »
Jaramaz prvi put o navodnom sukobu sa Željkom Obradovićem, objasnio je celu situaciju

Jaramaz prvi put o navodnom sukobu sa Željkom Obradovićem, objasnio je celu situaciju

Nova pre 15 dana
: Nekadašnji košarkaš Partizana, Ognjen Jaramaz, progovorio je o navodnom sukobu sa Željkom Obradovićem, trenerom crno-belih. Nakon poraza u finalu ABA lige i drame zbog slučaja tuče između Džejmsa Nanelija i Stefana Lazarevića, odjeknula je… »
Jaramaz o Partizanu, željku i baskoniji: Dolazak u Vitoriju je najviša tačka moje karijere!

Jaramaz o Partizanu, željku i baskoniji: Dolazak u Vitoriju je najviša tačka moje karijere!

Hot sport pre 15 dana
Osvrnuo se na glasine da je bilo problema sa Željkom Obradovićem, zbog čega nije završio sezonu sa timom… Partizan su ovog leta napustili svi ,osim Balše Koprivice, a među njima je i Ognjen Jaramaz. Njega će navijači pamtiti pre svega iz prvog… »
Ovo je istina o meni i Željku Obradoviću! Ognjen Jaramaz otvorio dušu posle odlaska iz Partizana

Ovo je istina o meni i Željku Obradoviću! Ognjen Jaramaz otvorio dušu posle odlaska iz Partizana

Mondo pre 15 dana
Ognjen Jaramaz je demantovao da je bio u bilo kakvom sukobu sa Željkom Obradovićem u Partizanu. Ognjen Jaramaz stigao je u Baskoniju! Posle Bajerna i Partizana ponovo će igrati Evroligu, a u Španiji će kod Pabla Lasa tražiti mnogo više minuta nego… »
Ognjen Jaramaz konačno otkrio istinu! Evo šta se desilo sa Željkom Obradovićem u Partizanu

Ognjen Jaramaz konačno otkrio istinu! Evo šta se desilo sa Željkom Obradovićem u Partizanu

Večernje novosti pre 15 dana
Prva epizoda Ognjena Jaramaza u seniorskom timu Partizana bila je pravi vatromet. Momak koji je odrastao u crno-belom igrao je impresivno, toliko da ga je ubrzo želeo Bajern u svojim redovima gde je nastupao u Evroligi. Povratak u "parni valjak", prošle… »
Jaramaz: "Obradović? To nije istina; Baskonija vrhunac karijere"

Jaramaz: "Obradović? To nije istina; Baskonija vrhunac karijere"

B92 pre 15 dana
Srpski košarkaš Ognjen Jaramaz govorio je o sebi, ali i odnosu sa Željkom Obradovićem. Jaramaz je nedavno napustio Partizan i nedugo zatim potpisao za Baskonijom, pa će nastaviti da se takmiči u Evroligi. Srpski bek je u prvom intervjuu nakon… »

Vesti dana »