Povezane vesti

Šerbedžija 26. oktobra u Beogradu: Moji koncerti su poput pozorišta

Šerbedžija 26. oktobra u Beogradu: Moji koncerti su poput pozorišta

Politika pre 15 dana
Hrvatski glumac i muzičar Rade Šerbedžija je rekao danas na konferenciji za novinare u klubu Lisabon u Beogradu da su njegovi koncerti poput pozorišta gde izvodi ljubavnu poeziju, ali i društvene tekstove, humor i satiru. Pored toga, za Mts Dvoranu… »
Rade Šerbedžija: Zašto u Nemačkoj ne kopaju litijum, nego u Srbiji i Avganistanu?

Rade Šerbedžija: Zašto u Nemačkoj ne kopaju litijum, nego u Srbiji i Avganistanu?

Danas pre 15 dana
Kao što je i sam umetnik Rade Šerbedžija rekao, njegova karijera je često bila angažovana i odgovorala na stanje u društvu i protiv rata. O tome peva u svojim pesmama, a danas je na konferenciji za medije povodom koncerta sa orkestrom „Zapadni… »
„Posebna sećanja na Arsena Dedića i Dom Sindikata“: Rade Šerbedžija uoči koncerta evocirao uspomene iz duge karijere i…

„Posebna sećanja na Arsena Dedića i Dom Sindikata“: Rade Šerbedžija uoči koncerta evocirao uspomene iz duge karijere i…

Nova pre 15 dana
: Glumačka legenda i vrsni umetnik Rade Šerbedžija nastupiće sa svojim orkestrom "Zapadni kolodvor" pred beogradskom publikom 26. oktobra u mts Dvorani, a danas je na konferenciji za novinare u klubu Lisabon najavio svoj dolazak u Beograd povodom… »
Šerbedžija posle 2 godine nastupa u Beogradu: "Želeo bih da mi gosti budu Vasil i Marta Hadžimanov", prisetio se i…

Šerbedžija posle 2 godine nastupa u Beogradu: "Želeo bih da mi gosti budu Vasil i Marta Hadžimanov", prisetio se i…

Kurir pre 15 dana
Rade Šerbedžija će nastupiti u MTS dvorani 26. oktobra zajedno sa svojim orkestrom Zapadni kolodvor. Koncert pod nazivom "Zbog tebe, zbog sebe" biće održan nakon dve godine na istom mestu, zbog čega se umetnik posebno raduje. "Najlepša sećanja me… »
Šta je Rade Šerbedžija za Nova.rs rekao o kopanju litijuma u Srbiji

Šta je Rade Šerbedžija za Nova.rs rekao o kopanju litijuma u Srbiji

Nova pre 15 dana
: Kažu da je Srbija dvanaesta na svetu po mogućim nalazištima rude litijuma, a izgleda da Nemačka ima veće resurse. Moje pitanje je zašto u Nemačkoj ne kopaju tu rudu, zašto u velikoj evropskoj zemlji ne kopaju, nego su odlučili da kopaju u… »

Vesti dana »