Povezane vesti

Šok snimak! Osuđenik slavio presudu: Učestvovao u tuči u kojoj je ubijen Stefan Filić! Video kruži društvenim mrežama…

Šok snimak! Osuđenik slavio presudu: Učestvovao u tuči u kojoj je ubijen Stefan Filić! Video kruži društvenim mrežama…

Kurir pre 17 dana
Predrag S. iz Velike Plane, prvostepenom presudom Osnovnog suda u tom gradu u januaru osuđen je za krivično delo nasilničko ponašanje, jer je učestvovao u tuči u kojoj je od batina preminuo Stefan Filić 2020. godine. Kako saznajemo, navodno, na dan… »
Učestvovao u tuči u kojoj je ubijen Stefan, pa otišao u provod? Posle sudske presude đuskao, snimak kruži mrežama

Učestvovao u tuči u kojoj je ubijen Stefan, pa otišao u provod? Posle sudske presude đuskao, snimak kruži mrežama

Mondo pre 16 dana
Mladić koji je učestvovao u tuči u kojoj je ubijen Stefan Filić je navodno nakon presude otišao u provod. Predrag S. iz Velike Plane, prvostepenom presudom Osnovnog suda u tom gradu u januaru osuđen je za krivično delo nasilničko ponašanje, jer… »
"Ubio sam ga, šta mi možete?!" Tetka ubijenog Stefana Filića otvorila dušu: Pijan i dezorjentisan vikao da iza sebe imao…

"Ubio sam ga, šta mi možete?!" Tetka ubijenog Stefana Filića otvorila dušu: Pijan i dezorjentisan vikao da iza sebe imao…

Kurir pre 16 dana
Predrag S., treći mladić koji je učestvovao u tuči u kojoj je ubijen Stefan Filić u februaru 2020. godine ispred diskoteke u Velikoj Plani, osuđen je prvostepenom presudom u januaru na zatvorsku kaznu u trajanju od dve godine i osam meseci. Nakon… »
Stefanova porodica čeka epilog suđenja trećem učesniku prebijanja završenog smrću: Nadaju se maksimalnoj kazni

Stefanova porodica čeka epilog suđenja trećem učesniku prebijanja završenog smrću: Nadaju se maksimalnoj kazni

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Sednica Veća pred Višim sudom u Smederevu povodom presude za učestvovanje u prebijanju Stefana Filića iz Velike Plane, koji je preminuo od posledica povreda održače se sutra. Za ubistvo Filića Nikola Bojović je prvostepeno osuđen… »

Vesti dana »