Povezane vesti
“Breni niko ne pravi problem kad peva Jugoslovenku!” Hrvatska pevačica o zabrani Alena Islamovića
Vesti online 03.09.2024
Nakon što je u Hrvatskoj izazvana pometnja zbog nastupa “Bijelog dugmeta” u Splitu 31. avgusta zbog pesme “Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo”, pevačica Alka Vuica odlučila je da stane u odbranu svog kolege. U izjavi za “IN Magazin”, Vuica je istakla da… »
Alka podržala Bijelo dugme i Islamovića, pa pomenula Brenu: "Niko joj ne pravi problem kad peva Jugoslovenku"
Telegraf 03.09.2024
Preporučujemo. Nakon haosa koji je nastao u Hrvatskoj, posle koncerta Bijelog dugmeta, održanog 31. avgusta u Splitu i zahteva da se Alenu Islamoviću zabrani ulaz, oglasila se hrvatska kantautorka Alka Vuica kako bi podržala kolege, Alena i Bregovića… »
Islamović je u komšiluku pokrenuo biznis koji porede sa zlatom: "Veliko bogatstvo, to je posao budućnosti"
Telegraf 03.09.2024
Preporučujemo. Pevač Alen Islamović od 1. septembra, na udaru je pojedinih grupa građana iz Hrvatske zbog pesme "Pljuni i zapjevaj, moja Jugoslavijo!" u Splitu, na koncertu Bijelog dugmeta, koji je održan u subotu, 31. avgusta. Nakon koncerta podigla se… »
Vesti dana »
Rusija je ubila opozicionog lidera Alekseja Navaljnog koristeći otrov žabe: London
BBC News pre 5 minutajoš 20 povezanih
Mlekari i poljoprivrednici četvrti dan blokiraju Ibarsku magistralu, podržao ih vladika Justin
Ozon press pre 40 minutajoš 21 povezana
Sahranjena majke goge Sekulić: Pevačica neutešna, bivši suprug se ne odvaja od nje (foto)
Kurir pre 45 minutajoš 18 povezanih
Vremenska prognoza za Srbiju: danas pretežno sunčano, sutra hladno sa snegom i jakim vetrovima
Naslovi.ai pre 2 satajoš 22 povezane



