Povezane vesti

“Izobličila sam se, kao plastična lutka!” Goca Božinovska se zbog ovoga gorko pokajala

“Izobličila sam se, kao plastična lutka!” Goca Božinovska se zbog ovoga gorko pokajala

Vesti online pre 15 dana
Pevačica Goca Božinovska nedavno je podelila svoja iskustva sa estetskim korekcijama, fokusirajući se na svoje problematično iskustvo s botoksom. U razgovoru za medije, Goca je otkrila da je tokom snimanja emisije na RTS-u primetila da je njeno lice… »
"Izobličila sam se. Izgledala sam kao plastična lutka": Naša pevačica (59) zbog botoksa gorko zažalila: "Svi su primetili…

"Izobličila sam se. Izgledala sam kao plastična lutka": Naša pevačica (59) zbog botoksa gorko zažalila: "Svi su primetili…

Blic pre 15 dana
Pevačica Goca Božinovska (59) pričala je svojevremeno o estetskim korekcijama, i tom prilikom imala problem sa botoksom. - Imala sam problem s botoksom. Primetila sam promene na licu u vreme kad sam snimala jednu emisiju na RTS jer sam izgledala kao… »
Goca Božinovska proživela pakao zbog botoksa: Pevačica otkrila sve o stravičnim problemima: Telo mi nije dobro reagovalo...

Goca Božinovska proživela pakao zbog botoksa: Pevačica otkrila sve o stravičnim problemima: Telo mi nije dobro reagovalo...

Kurir pre 15 dana
Goca Božinovska (59) pričala je svojevremeno o estetskim korekcijama, i tom prilikom imala problem sa botoksom. - Imala sam problem s botoksom. Primetila sam promene na licu u vreme kad sam snimala jednu emisiju na RTS jer sam izgledala kao plastična… »

Vesti dana »