Povezane vesti

Fudbalski klub Partizan saopštio da je prodao Mateusa Saldanju u Ferencvaroš

Fudbalski klub Partizan saopštio da je prodao Mateusa Saldanju u Ferencvaroš

Politika pre 15 dana
Fudbalski klub Partizan saopštio je danas da je prodao Brazilaca Mateusa Saldanju u Ferencvaroš. Saldanja (25) je u Partizan došao u julu 2023. godine, postigao 21 gol na 39 utakmica. "Sklopio sam nekoliko prijateljstava i veoma sam zahvalan i srećan… »
Saldanja: "Partizan druga kuća, najdraži gol protiv Zvezde"

Saldanja: "Partizan druga kuća, najdraži gol protiv Zvezde"

Sportske.net pre 15 dana
Dosadašnji fudbaler Partizana Mateus Saldanja rekao je danas da će taj beogradski klub uvek biti njegova kuća, nakon što je prešao u Ferencvaroš. "Sklopio sam nekoliko prijateljstava i veoma sam zahvalan i srećan zbog celokupnog iskustva u… »
Saldanja zvanično u Mađarskoj: Grobari, potreban je vaš povratak na stadion!

Saldanja zvanično u Mađarskoj: Grobari, potreban je vaš povratak na stadion!

Sportski žurnal pre 15 dana
Fudbalski klub Partizan saopštio da je prodao Mateusa Saldanju u Ferencvaroš. Dosadašnji napdač Partizana Mateus Saldanja rekao je danas da će taj beogradski klub uvek biti njegova kuća, nakon što je prešao u Ferencvaroš. - Sklopio sam nekoliko… »
Saldanjina poruka po odlasku: Omiljeni trenutak – gol Zvezdi

Saldanjina poruka po odlasku: Omiljeni trenutak – gol Zvezdi

Sport klub pre 15 dana
Partizan se oprostio od brazilskog napadača Mateusa Saldanje, koji će zadužiti opremu Ferencvaroša od iduće sezone. Bio je i na pragu AEK-a, odabrao je Budimpeštu pre Atine, a crno-beli su zimus odbili triput unosnije ponude za 25-godišnjaka… »
Saldanja se oprostio do Partizana: "Veoma mi je teško - gol Zvezdi najdraži momenat"

Saldanja se oprostio do Partizana: "Veoma mi je teško - gol Zvezdi najdraži momenat"

B92 pre 15 dana
Brazilski fudbaler Mateus Saldanja oprostio se od Partizana. On je napustio crno-bele od danas je zvanično igrač mađarskog Ferencvaroša. "Sklopio sam nekoliko prijateljstava i veoma sam zahvalan i srećan zbog celokupnog iskustva u Beogradu… »
"Teško mi je što napuštam Beograd!" Saldanja otišao iz Partizana i priznao: Najdraži momenat? Gol Zvezdi!

"Teško mi je što napuštam Beograd!" Saldanja otišao iz Partizana i priznao: Najdraži momenat? Gol Zvezdi!

Večernje novosti pre 15 dana
Brazilski fudbaler Mateus Saldanja napustio je Partizan i pojačao redove Ferencvaroša, a na odlasku iz Beograda govorio je za sajt FK Partizan i poslao poruku svim navijačima. Foto: Profimedia Saldanja je prilikom napuštanja Beograda rekao da će mu… »

Vesti dana »