Povezane vesti

Partizan potvrdio da je prodao Saldanju!

Partizan potvrdio da je prodao Saldanju!

Sportske.net pre 15 dana
Brazilski fudbaler Mateus Saldanja je zvanično novi igrač mađarskog Ferencvaroša. Ovu vest je maločas potvrdio i njegov doskorašnji klub Partizan. "Mateus Saldanja napustio je redove Partizana i od danas je zvanično igrač mađarskog… »
Emotivni Saldanja za kraj: Omiljeni momenat mi je gol koji sam postigao protiv Zvezde! (foto)

Emotivni Saldanja za kraj: Omiljeni momenat mi je gol koji sam postigao protiv Zvezde! (foto)

Hot sport pre 15 dana
„Veoma mi je teško da napustim Beograd“ Mateus Saldanja i zvanično je novi fudbaler mađarskog Ferencvaroša. Mađarski klub bi trebalo da plati Partizanu 5.000.000 evra i bonuse za transfer Saldanje i učiniti ga ubedljivo najskupljim igračem u… »
Partizan potvrdio: Saldanja prešao u novi klub

Partizan potvrdio: Saldanja prešao u novi klub

Nova pre 15 dana
: Brazilski fudbaler, Mateus Saldanja, zvanično je napustio Partizan i prešao u Ferencvaroš, kako su crno-beli potvrdili. „Mateus Saldanja napustio je redove Partizana i od danas je zvanično igrač mađarskog Ferencvaroša. Saldanja je u Partizan… »
Zvanično: Saldanja napustio Partizan i doneo crno-belima preko potreban novac!

Zvanično: Saldanja napustio Partizan i doneo crno-belima preko potreban novac!

Hot sport pre 15 dana
Iako je moglo da se zaradi više, i ovo je „nešto“. Mateus Saldanja i zvanično je novi fudbaler mađarskog Ferencvaroša. Tu vest je potvrdio i njegov doskorašnji klub Partizan. – Mateus Saldanja napustio je redove Partizana i od danas je… »
Partizan prodao Mateusa Saldanju: Brazilac pojačao Ferencvaroš

Partizan prodao Mateusa Saldanju: Brazilac pojačao Ferencvaroš

Euronews pre 15 dana
Gotova je saga o (ne)odlaženju Mateusa Saldanje ovog leta iz Partizana, jer je Brazilac i definitivno završio saradnju sa srpskim klubom i odselio se u Mađarsku, gde će posle uspešno obavljene kupoprodaje igrati za Ferencvaroš. Postojalo je… »
Partizan zaradio pet miliona evra! Sve je gotovo, crno-beli se oglasili

Partizan zaradio pet miliona evra! Sve je gotovo, crno-beli se oglasili

Mondo pre 15 dana
FK Partizan potvrdio je odlazak Brazilca Mateuša Saldanje u Ferencvaroš. Centarfor Mateus Saldanja (25) napustio je redove Partizana i od danas je zvanično igrač Ferencvaroša. Brazilac je u Partizan došao u julu 2023. godine i do sada je postigao 18… »
Saldanja: Partizan će uvek biti moja kuća

Saldanja: Partizan će uvek biti moja kuća

Radio sto plus pre 15 dana
“Sklopio sam nekoliko prijateljstava i veoma sam zahvalan i srećan zbog celokupnog iskustva u Beogradu. Nedostajaće mi sve. Veoma mi je teško da napustim Beograd. Partizan će uvek biti moja kuća, moje omiljeno mesto, a omiljeni momenat mi je gol… »

Vesti dana »