Povezane vesti

Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

BBC News pre 15 dana
Glumac je osvojio Oskara za najbolju glavnu mušku ulogu, Baftu i Zlatni globus za ulogu ser Vinstona Čerčila u Najmračnijem času, plus dve Bafte za film Ništa doveka koji je napisao i režirao. Nešto nedostaje u vitrini sa trofejima Gerija Oldmana… »
Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Blic pre 15 dana
Nešto nedostaje u vitrini sa trofejima Gerija Oldmana. Jedan je od najodlikovanijih glumaca njegove generacije. Oldman je osvojio Oskara za najbolju glavnu mušku ulogu, Baftu i Zlatni globus za ulogu ser Vinstona Čerčila u Najmračnijem času, plus… »
Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Radio 021 pre 15 dana
Glumac je osvojio Oskara za najbolju glavnu mušku ulogu, Baftu i Zlatni globus za ulogu ser Vinstona Čerčila u Najmračnijem času, plus dve Bafte za film Ništa doveka koji je napisao i režirao. Apple Geri Oldman kao Džekson Lemb u Sporim konjima… »
Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, "možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, "možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

NIN pre 15 dana
Nešto nedostaje u vitrini sa trofejima Gerija Oldmana. Jedan je od najodlikovanijih glumaca njegove generacije. Oldman je osvojio Oskara za najbolju glavnu mušku ulogu, Baftu i Zlatni globus za ulogu ser Vinstona Čerčila u Najmračnijem času, plus… »
Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Film: Geri Oldman i dalje bez kraljevskog priznanja, „možda mi je suđeno u budućnosti", poručuje glumac

Južne vesti pre 15 dana
Apple Geri Oldman kao Džekson Lemb u Sporim konjima, seriji o timu disfunkcionalnih agenata MI5 Nešto nedostaje u vitrini sa trofejima Gerija Oldmana. Jedan je od najodlikovanijih glumaca njegove generacije. Oldman je osvojio Oskara za najbolju glavnu… »

Vesti dana »