Povezane vesti

“Živ sam, zdrav sam!” Haris Džinović je ovako preboleo Melinu: Otkrio šta mu je na duši!

“Živ sam, zdrav sam!” Haris Džinović je ovako preboleo Melinu: Otkrio šta mu je na duši!

Vesti online pre 14 dana
Na crvenom tepihu jednog prestoničkog događaja, pojavile su se brojne javne ličnosti, među kojima je bio i popularni pevač Haris Džinović. Tom prilikom, Haris se osvrnuo na svoj značajan koncert koji je održao 1991. godine, kada su mu gosti bili… »
"Živ sam, zdrav sam, radim i putujem": Haris Džinović otkrio šta mu je na duši, ovako je preboleo Melinu (video)

"Živ sam, zdrav sam, radim i putujem": Haris Džinović otkrio šta mu je na duši, ovako je preboleo Melinu (video)

Blic pre 15 dana
Na crvenom tepihu povodom otvaranja Sava Centra pojavile su se brojne javne ličnosti, a među njima je i Haris Džinović. On je upravo na ovom mestu 1991. godine imao koncert i toga se prisetio. "Bio je 1991. godine 6. juna ovde koncert. Tada su mi… »
"Pa šta mi je na duši..." Haris Džinović otkrio kako provodi dane, pomenuo i Zdravka Čolića, a ovako pamti 6. jun 1991.

"Pa šta mi je na duši..." Haris Džinović otkrio kako provodi dane, pomenuo i Zdravka Čolića, a ovako pamti 6. jun 1991.

Kurir pre 15 dana
Haris Džinović večeras se pojavio na otvaranju Sava Centra. Pevač je kao i obično bio odlično raspoložen. Za medije je kratko dao izjavu o tome kako pamti pomenutu dvoranu, kako je i šta radi, ali i da li će prisustvovati koncertu Zdravka… »

Vesti dana »