Povezane vesti

Šurbatović prozvao piksija Posle odlaska iz FSS “Poražen sam što ga nisu smenili posle debakla”

Šurbatović prozvao piksija Posle odlaska iz FSS “Poražen sam što ga nisu smenili posle debakla”

Dnevnik pre 15 dana
Fudbalsku reprezentaciju Srbije očekuje meč Lige nacija protiv selekcije Španije, a i pored toga, glavna fudbalska vest dana jeste smena Jovana Šurbatovića i Miroslava Tanjge i pobeda "van terena" za Dragana Stojkovića. Posle smene, oglasio se i… »
Šurbatović otvorio dušu posle odlaska iz FSS, prozvao Piksija: “Poražen sam što ga nisu smenili posle debakla”

Šurbatović otvorio dušu posle odlaska iz FSS, prozvao Piksija: “Poražen sam što ga nisu smenili posle debakla”

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Fudbalsku reprezentaciju Srbije očekuje meč Lige nacija protiv selekcije Španije, a i pored toga, glavna fudbalska vest dana jeste smena Jovana Šurbatovića i Miroslava Tanjge i pobeda "van terena" za Dragana Stojkovića. Posle smene… »
Šurbatović: Poražen sam odlukom IO da se selektoru produži ugovor umesto logične smene posle debakla

Šurbatović: Poražen sam odlukom IO da se selektoru produži ugovor umesto logične smene posle debakla

Sportski žurnal pre 14 dana
Jovan Šurbatović se oglasio saopštenjem. Večeras se putem otvorenog pisma oglasio i Jovan Šurbatović. Sada već bivši generalni sekretar FSS napisao je međutim da je do razlaza došlo sporazumno... „Posle današnje sednice IO i razgovora sa… »
Oglasio se Šurbatović, Piksijeva smena glavni razlog

Oglasio se Šurbatović, Piksijeva smena glavni razlog

Sportske.net pre 14 dana
Jovan Šurbatović je smenjen sa funkcije generalnog direktora FSS-a na sednici Izvršnog odbora krovne kuće srpskog fudbala. Odmah su krenuli navodi medija o mogućim razmimoilaženjima na selektorom Draganom Stojkovićem. Donekle su i potvrđena pismom… »
Jovan Šurbatović se oglasio nakon smene u FSS: „Posebno sam poražen odlukom da se selektoru produži ugovor“

Jovan Šurbatović se oglasio nakon smene u FSS: „Posebno sam poražen odlukom da se selektoru produži ugovor“

Hot sport pre 14 dana
„Razlozi su brojni i ne datiraju od juče“ Fudbalska reprezentacija Srbije priprema se za utakmicu Lige nacija protiv Španije, ali vest dana u srpskom fudbalu je smena Jovana Šurbatovića i Miroslava Tanjge. Nakon smene, bivši generalni sekretar… »
"Razlozi su brojni i nisu od juče!" Jovan Šurbatović o tome zašto više nije generalni sekretar FSS-a

"Razlozi su brojni i nisu od juče!" Jovan Šurbatović o tome zašto više nije generalni sekretar FSS-a

Večernje novosti pre 14 dana
Doskorašnji generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Jovan Šurbatović obratio se javnosti saopštenjem nakon podnošenja ostavke. FOTO: Privatna arhiva Saopštnje prenosimo u celosti: Posle jučerašnje sednice Izvršnog odbora i razgovora sa… »
"Poražen sam odlukom da Piksi ostane, odlazim": Šurbatović o odlasku iz Fudbalskog saveza Srbije

"Poražen sam odlukom da Piksi ostane, odlazim": Šurbatović o odlasku iz Fudbalskog saveza Srbije

Mondo pre 14 dana
Doskorašnji generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije prvi put se oglasio o odlasku iz krovne institucije srpskog fudbala. Doskorašnji generalni sekretar Fudbalskog saveza Srbije Jovan Šurbatović oglasio se na dan kada je objavljena vest da napušta… »
Piksi pretio da neće voditi Srbiju, ako ne smene Šurbatovića i Tanjgu: Otkrivamo haos sa sednice FSS

Piksi pretio da neće voditi Srbiju, ako ne smene Šurbatovića i Tanjgu: Otkrivamo haos sa sednice FSS

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Korenita promena dogodila se u Fudbalskom savezu Srbije, gde je već neko vreme bilo nekoliko struja, jedna koju je predvodio selektor Dragan Stojković Piksi i druga okupljena oko Jovana Šurbatovića i Miroslava Tanjge. Na kraju je… »

Vesti dana »