Povezane vesti

Sako kakav do sada niste videli, a sandale su tek hit: Jelena Đoković u block kombinaciji (FOTO)

Sako kakav do sada niste videli, a sandale su tek hit: Jelena Đoković u block kombinaciji (FOTO)

Story pre 16 dana
Sako Jelene Đoković višenamenski je. Supruga Novaka Đokvića odabrala je da u njemu prošeta pred brojnim fotoreporterima koji su se okupili ispred Sava Centra ne bi li ovekovečili trenutak otvaranja nakon renoviranja. Budući da je za obnovu bila… »
Jelena Đoković u nikad kraćoj suknjici! Sve oči uprte u suprugu Novaka Đokovića, sve zasenila lepotom!

Jelena Đoković u nikad kraćoj suknjici! Sve oči uprte u suprugu Novaka Đokovića, sve zasenila lepotom!

Kurir pre 16 dana
Večeras se održava velika proslava povodom otvaranja Sava Centra, što je okupilo skoro celu estradu na jednom mestu! Jelena Đoković, supruga najboljeg tenisera svih vremena Novaka Đokovića, pojavila se na crvenom tepihu i sve ošarala šarmom i… »
„Ja sam svoje rekorde postavila, a sad neka dođu drugi“: Lepa Brena evocirala uspomene na crvenom tepihu VIDEO

„Ja sam svoje rekorde postavila, a sad neka dođu drugi“: Lepa Brena evocirala uspomene na crvenom tepihu VIDEO

Nova pre 15 dana
: Večeras je, između ostalih, na otvaranje Plave dvorane Sava centra došla i Lepa Brena. Lepa Brena se na crvenom tepihu pojavila sa svojim sinom Viktorom, a istakla je i da je na ovom mestu postigla rekord u broju koncerata. „ Sava centar je bio… »
“Samo ljubav ovo može da uradi!” Dragana Mirković nikad iskrenija: To je ono što me drži godinama!

“Samo ljubav ovo može da uradi!” Dragana Mirković nikad iskrenija: To je ono što me drži godinama!

Vesti online pre 15 dana
Pevačica Dragana Mirković pojavila se na crvenom tepihu u Beogradu, kada se prisetila početka svoje karijere, ali i otkrila da li planira neki veći koncert u budućnosti. – Ne verujem da ću uskoro imati tako nešto, ali mogu da dođem i slušam… »
Poznati na crvenom tepihu! Lepa ponela isti modni detalj kao Haris, Bekuta sija, a on neće da se slika bez naočara (foto)

Poznati na crvenom tepihu! Lepa ponela isti modni detalj kao Haris, Bekuta sija, a on neće da se slika bez naočara (foto)

Kurir pre 15 dana
Večeras se održava velika proslava povodom otvaranja Sava Centra, što je okupilo skoro celu estradu na jednom mestu! Na ovom velikom događaju za srpsku prestonicu, među prvima su stigli Milan Marić i Radoš Bajić, Žika Jakšić koji nije hteo da… »
Jelenu Đoković u ovakvom izdanju nikada niste videli: Zapalila crveni tepih nikad kraćom suknjom, a oko vrata 8.000 €

Jelenu Đoković u ovakvom izdanju nikada niste videli: Zapalila crveni tepih nikad kraćom suknjom, a oko vrata 8.000 €

Mondo pre 15 dana
Jelena Đoković se u Sava Centru pojavila u nesvakidašnjem izdanju. Svečano otvaranje Plave dvorane Sava Centra okupilo je "crème de la crème" balkanskog džet-seta, a među najzapaženijim zvanicama bila je i supruga našeg najboljeg tenisera Novaka… »
"SAD neka dođu drugi da postave rekorde!" Lepa Brena na svečanom događaju sa sinom Viktorom: Majka i sin ne skidaju osmeh sa…

"SAD neka dođu drugi da postave rekorde!" Lepa Brena na svečanom događaju sa sinom Viktorom: Majka i sin ne skidaju osmeh sa…

Kurir pre 15 dana
Večeras se održava velika proslava povodom otvaranja Sava Centra, što je okupilo skoro celu estradu na jednom mestu, a među počasnim zvanicama je i pevačica Lepa Brena i to u društvu sina Viktora. Brena je stigla nasmejana i u punom sjaju, a pred… »
Dragana Mirković prošetala crvenim tepihom: Došla ruku pod ruku sa njim - nakon kraha braka, pevačica poručuje: "Samo to…

Dragana Mirković prošetala crvenim tepihom: Došla ruku pod ruku sa njim - nakon kraha braka, pevačica poručuje: "Samo to…

Blic pre 15 dana
Muzička zvezda Dragana Mirković pojavila se večeras na otvaranju Sava Centra. Ona je došla ruku pod ruku sa poznatim fotografom Dejanom Milićevićem. Dragana blista nakon što je pre nekoliko meseci objavila da se razvodi od biznismena Tonija… »

Vesti dana »