Povezane vesti

"Otac se savio preko tela majke, zario sam mu nož u leđa" Ispovest dečaka (17) koji je masakrirao porodicu: Nisam želeo da…

"Otac se savio preko tela majke, zario sam mu nož u leđa" Ispovest dečaka (17) koji je masakrirao porodicu: Nisam želeo da…

Kurir 03.09.2024
Kada je otac Fabio utrčao u sobu i ugledao tela supruge Danijele na podu i sina Lorenca na krevetu, koja su bila oblivena krvlju, okrenuo se svom sinu Rikardu, koji je stajao pored i počeo da viče da pozove pomoć. - Video sam ga kako se savija preko… »
Polunag dečak (17) obliven krvlju stajao ispred kapije: Policiji ispričao jezivu priču, ali je tek nekoliko sati posle…

Polunag dečak (17) obliven krvlju stajao ispred kapije: Policiji ispričao jezivu priču, ali je tek nekoliko sati posle…

Kurir 03.09.2024
- Kada smo zatekli dečaka ispred kuće, govorio je mirno i lucidno. Baš kao u svom pozivu policiji, rekli su istražitelji na konferenciji za novinare o t rostrukom ubistvu u Italiji. Rikardo (17) je u noći između subote i nedelje nožem ubio oca… »
"Ocu sam zario nož u leđa": Tinejdžer (17) pobio celu porodicu, njegove izjave nakon masakra lede krv u žilama

"Ocu sam zario nož u leđa": Tinejdžer (17) pobio celu porodicu, njegove izjave nakon masakra lede krv u žilama

Mondo 03.09.2024
Tinejdžer iz Italije je opisao do detalja kako je ubio svoju porodicu. Tinjedžer iz Italije je u noći između subote i nedelje ubio oca (Fabija), majku (Danielu) i 12-godišnjeg brata (Lorenco) u porodičnoj vili u Paderno Dunjanu (Milano). Kada otac… »

Vesti dana »