Povezane vesti

Oglasio se Donald Tramp! Imam rešenje za Ukrajinu

Oglasio se Donald Tramp! Imam rešenje za Ukrajinu

Pravda pre 17 dana
Američki republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izjavio je da ima plan za postizanje mira u Ukrajini, ali je odbio da otkrije njegove detalje, rekavši da bi plan trebalo da ostane iznenađenje. „Imam precizan plan kako da zaustavim Ukrajinu… »
Tramp: Imam precizan plan kako da zaustavim Ukrajinu i Rusiju

Tramp: Imam precizan plan kako da zaustavim Ukrajinu i Rusiju

Kurir pre 17 dana
Američki republikanski predsednički kandidat Donald Tramp izjavio je da ima plan za postizanje mira u Ukrajini, ali je odbio da otkrije njegove detalje, rekavši da bi plan trebalo da ostane iznenađenje. „Imam precizan plan kako da zaustavim Ukrajinu… »
Tramp ima „precizni plan za Ukrajinu“ kao iznenađenje

Tramp ima „precizni plan za Ukrajinu“ kao iznenađenje

Novi magazin pre 17 dana
Kandidat republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp izjavio je da ima razrađen "precizni plan" za okončanje rata u Ukrajini, ali da ga neće otkriti kako bi zadržao efekat iznenađenja. „Ako pobedim, kao novoizabrani predsednik… »
Tramp čuva 'precizni plan za Ukrajinu' kao iznenađenje

Tramp čuva 'precizni plan za Ukrajinu' kao iznenađenje

Beta pre 17 dana
Kandidat republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp izjavio je danas da ima razrađen "precizni plan" za okončanje rata u Ukrajini, ali da ga neće otkriti kako bi zadržao efekat iznenađenja.  "Ako pobedim, kao novoizabrani predsednik… »
Tramp čuva „precizni plan za Ukrajinu” kao iznenađenje

Tramp čuva „precizni plan za Ukrajinu” kao iznenađenje

Politika pre 17 dana
Kandidat republikanske stranke za predsednika SAD ;Donald Tramp izjavio je danas da ima razrađen „precizni plan” za okončanje rata u Ukrajini, ali da ga neće otkriti kako bi zadržao efekat iznenađenja. ;"Ako pobedim, kao novoizabrani predsednik… »
Tramp ima „precizni plan za Ukrajinu“ kao iznenađenje

Tramp ima „precizni plan za Ukrajinu“ kao iznenađenje

N1 Info pre 17 dana
Kandidat republikanske stranke za predsednika SAD Donald Tramp izjavio je da ima razrađen "precizni plan" za okončanje rata u Ukrajini, ali da ga neće otkriti kako bi zadržao efekat iznenađenja. „Ako pobedim, kao novoizabrani predsednik… »

Vesti dana »