Povezane vesti

Vučić: Neko spolja naredio akciju zastrašivanja kako će projekat iskopavanja litijuma zatrovati vode

Vučić: Neko spolja naredio akciju zastrašivanja kako će projekat iskopavanja litijuma zatrovati vode

Politika pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoje mnogi koji imaju interese da Srbija ne napreduje putem iskopavanja litijuma, kao i da postoji mnogo nejasnoća koje će tek morati da se razjasne i da zato treba da se čuje šta misle… »
"Što mi dobro stoji kecelja" Vučić poslužio palačinke vojnicima u kasarni: U mojim starim tiganjima uvek uspe, a ovde…

"Što mi dobro stoji kecelja" Vučić poslužio palačinke vojnicima u kasarni: U mojim starim tiganjima uvek uspe, a ovde…

Kurir pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je radnike u kuhinji kasarne "Podnarednik Momčilo Gavrić" u Loznici. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) Slobodno vreme iskoristio je da pripremi palačinke… »
Vučić pripremio i poslužio palačinke vojnicima u lozničkoj kasarni

Vučić pripremio i poslužio palačinke vojnicima u lozničkoj kasarni

Politika pre 14 dana
LOZNICA – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pripremio je danas i poslužio palačinke vojnicima u kasarni "Podnarednik Momčilo Gavrić" u Loznici. Na video snimku objavljenom na instagram nalogu vidi se kako predsednik priprema palačinke i služi… »
Vučić u Podrinju o litijumu: Moguće da i ja neću biti za to ako postoji opasnost! Spoljni i unutrašnji interesi da Srbiju…

Vučić u Podrinju o litijumu: Moguće da i ja neću biti za to ako postoji opasnost! Spoljni i unutrašnji interesi da Srbiju…

Kurir pre 14 dana
* Njegovi radni dani u Podrinju biće uobičajeni ali da će više biti na terenu uz niz važnih sastanaka u kasarni u Klupcima. Kreće i serija besplatnih pregleda na kancer za muškarce i žene * Put ljudima život znači, selo je poznato po… »
Vučić sa Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju

Vučić sa Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju

Politika pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je sa predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, predsednicom Narodne Skupštine Anom Brnabić i grupom ministara razgovarao o strateškim projektima za zemlju, pripremama za EKSPO, rebalansu… »
Bio je iskprlljen na sve strane i u kritičnom stanju - njegova rekonstrukcija nama znači život: Ovo je deonica na koju su…

Bio je iskprlljen na sve strane i u kritičnom stanju - njegova rekonstrukcija nama znači život: Ovo je deonica na koju su…

RINA pre 14 dana
Bio je iskprlljen na sve strane i u kritičnom stanju - njegova rekonstrukcija nama znači život: Ovo je deonica na koju su meštani čekali duže od pola veka, danas im stiže i predsednik Vučić (FOTO) Loznica – Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić… »
Vučić u zoni istraživanja litijuma, kaže da će vode i zemljište u Srbiji biti sigurni

Vučić u zoni istraživanja litijuma, kaže da će vode i zemljište u Srbiji biti sigurni

Slobodna Evropa pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kaže da će vode i zemljište u Srbiji biti sigurni. On je to rekao prilikom posete zapadu Srbije, što je zona u kojoj globalni rudarski gigant, australijski "Rio Tinto", planira eksploataciju litijuma u okviru… »
Vučić u Podrinju: Pre kraja godine otvara se Šabac-Loznica; Što hitnije rešiti liste čekanja za operaciju katarakte

Vučić u Podrinju: Pre kraja godine otvara se Šabac-Loznica; Što hitnije rešiti liste čekanja za operaciju katarakte

Dnevnik pre 14 dana
TEKERIŠ: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će pre kraja godine biti otvorena brza saobraćajnica Šabac-Loznica. "Pre kraja godine, pred Svetog Nikolu, otvaramo put Šabac-Loznica, brzu saobraćajnicu, a bićemo na toj deonici u… »
Vučić ispunio želju vojnicima Predsednik Srbije "okrenuo" palačinke u kasarni u Loznici: U mojim starim tiganjima uvek…

Vučić ispunio želju vojnicima Predsednik Srbije "okrenuo" palačinke u kasarni u Loznici: U mojim starim tiganjima uvek…

Dnevnik pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je radnike u kuhinji kasarne "Podnarednik Momčilo Gavrić" u Loznici. Slobodno vreme iskoristio je da pripremi palačinke prisutnima, a fotografiju je odmah podelio na svom Instagram nalogu uz kratak opis… »
Bio je krpljen na sve strane i u kritičnom stanju... Ne, nije u pitanju čovek, već put! Ovako je vaskrsao

Bio je krpljen na sve strane i u kritičnom stanju... Ne, nije u pitanju čovek, već put! Ovako je vaskrsao

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić od danas pa do 9. septembra boraviće u Podrinju, gde će razgovarati sa građanima u nekoliko mesta. Posetu započinje obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić – Tekeriš u 11 sati i 15… »
Vučić: Briga o ljudima u narednom periodu na prvom mestu

Vučić: Briga o ljudima u narednom periodu na prvom mestu

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, obilazeći radove na deonici od Bojića do Tekeriša, da će briga o ljudima u narednom periodu biti u centru pažnje i da će razgovarati sa premijerom Milošem Vučevićem i… »
VIDEO Dok na severu Kosova nestaju srpski simboli, predsednik u kasarni pravi palačinke vojnicima

VIDEO Dok na severu Kosova nestaju srpski simboli, predsednik u kasarni pravi palačinke vojnicima

Nova pre 13 dana
: U istom danu kada je uklonjen grb Republike Srbije i logo njenog Privremenog organa za Kosovsku Mitrovicu, te umesto njih postavljeni kosovski simboli, predsednik Srbije je u svom „privremenom nastanjenju“ – u vojnoj kasarni u Loznici, pravio… »
Vučić sa Vučevićem, Brnabić i ministrima u Loznici: Razgovarali smo o zdravlju, penzijama i pripremama za EXPO

Vučić sa Vučevićem, Brnabić i ministrima u Loznici: Razgovarali smo o zdravlju, penzijama i pripremama za EXPO

B92 pre 13 dana
Predsednik održao sastanak s predsednicom Narodne skupštine Anom Brnabić, predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, načelnikom Generalštaba vojske Srbije generalom Milanom Mojsilovićem i grupom ministara. "Održao sam sastanak sa predsednikom Vlade… »
"Hoćemo čiste reke i vodu, to je budućnost": Kako je Vučić najavio razvoj Srbije u "Petoj industrijskoj revoluciji"?

"Hoćemo čiste reke i vodu, to je budućnost": Kako je Vučić najavio razvoj Srbije u "Petoj industrijskoj revoluciji"?

Euronews pre 13 dana
Predsednik Srbije boravi u Podrinju, gde će u narednih šest dana da razgovara sa stanovnicima ovog srpskog regiona o problemima i rešenjima za sva otvorena pitanja. Prilikom obilaska radova na obnovi puta Bojić - Tekeriš, Vučić se dotakao i pitanja… »
Vučić sa Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju

Vučić sa Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju

Vesti online pre 13 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je sa predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, predsednicom Narodne Skupštine Anom Brnabić i grupom ministara razgovarao o strateškim projektima za zemlju, pripremama za EXPO, rebalansu… »
"Što mi dobro stoji kecelja": Vučić pripremio i poslužio palačinke vojnicima u Loznici (VIDEO)

"Što mi dobro stoji kecelja": Vučić pripremio i poslužio palačinke vojnicima u Loznici (VIDEO)

Euronews pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pripremio je i poslužio palačinke vojnicima u kasarni "Podnarednik Momčilo Gavrić" u Loznici. Vučić je na Instagram nalogu buducnostsrbijeav okačio video snimak na kome se vidi kako u kecelji sprema poslasticu… »
Vučić u Podrinju: Pre kraja godine otvara se brza saobraćajnica Šabac–Loznica; razjasniti sve nejasnoće u vezi sa…

Vučić u Podrinju: Pre kraja godine otvara se brza saobraćajnica Šabac–Loznica; razjasniti sve nejasnoće u vezi sa…

RTS pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić do 8. septembra boravi u Podrinju gde će obavljati sve državničke poslove, ali i posetiti nekoliko opština u tom kraju i razgovarati sa građanima. Posetu je započeo obilaskom radova na rekonstrukciji puta… »
Vučić u Loznici – pohvalio se smeštajem, dočekao ga bilbord dobrodošlice: Meni će da bude divno, prelepo

Vučić u Loznici – pohvalio se smeštajem, dočekao ga bilbord dobrodošlice: Meni će da bude divno, prelepo

N1 Info pre 13 dana
A nikakvo odobrenje predsedniku države nije bilo potrebno da se na pet dana preseli u kasarnu u Loznici. U grad na čijoj teritoriji bi trebalo da se otvori rudnik litijuma. Pošto je stigao Vučić se pohvalio svojim smeštajem u kasarni u Loznici, gde… »
Vučić u kasarni u Loznici: "Što mi dobro stoji kecelja, je l’ da?"; Poslužene palačinke vojnicima VIDEO

Vučić u kasarni u Loznici: "Što mi dobro stoji kecelja, je l’ da?"; Poslužene palačinke vojnicima VIDEO

B92 pre 14 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić pripremio je i poslužio palačinke vojnicima u kasarni "Podnarednik Momčilo Gavrić" u Loznici. "Bitno je učestvovati...", napisao je predsednik Vučić uz opis fotografije na kojoj se vidi kako pomaže u… »
Vučić ponovo u kasarni: Reprizira se kao “Bolji život”, samo što mi nismo “srećni ljudi”

Vučić ponovo u kasarni: Reprizira se kao “Bolji život”, samo što mi nismo “srećni ljudi”

Nova pre 14 dana
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovo spava u kasarni. Ovog puta na red je došla Loznica, a na svom Instagram nalogu snimio je krevet i frižider, pohvalio toalet i obavestio nas da košulje moraju da mu se prepeglaju. Sve tako neodoljivo… »
Vučić u Loznici – pohvalio se smeštajem, dočekao ga bilbord dobrodošlice: Meni će da bude divno, prelepo

Vučić u Loznici – pohvalio se smeštajem, dočekao ga bilbord dobrodošlice: Meni će da bude divno, prelepo

Novi magazin pre 14 dana
A nikakvo odobrenje predsedniku države nije bilo potrebno da se na pet dana preseli u kasarnu u Loznici. U grad na čijoj teritoriji bi trebalo da se otvori rudnik litijuma. Pošto je stigao Vučić se pohvalio svojim smeštajem u kasarni u Loznici, gde… »
Vučić poslužio palačinke vojnicima u kasarni, objavio i video kako ih sprema: "Što mi dobro stoji kecelja"

Vučić poslužio palačinke vojnicima u kasarni, objavio i video kako ih sprema: "Što mi dobro stoji kecelja"

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video na Instagramu na kom se vidi kako pravi palačinke. On je palačinke kasnije poslužio vojnicima u kasarni "Podnarednik Momčilo Gavrić" u Loznici. "Što mi dobro stoji kecelja, je… »
Vučić sa Vučevićem, Brnabić i ministrima o strateškim projektima za Srbiju

Vučić sa Vučevićem, Brnabić i ministrima o strateškim projektima za Srbiju

RTV pre 14 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je sa predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, predsednicom Narodne Skupštine Anom Brnabić i grupom ministara razgovarao o strateškim projektima za zemlju, pripremama za EXPO… »
Vučić održao sastanak sa članovima Vlade: Razgovarali smo o strateškim projektima, povećanju plata i penzija, a posebno…

Vučić održao sastanak sa članovima Vlade: Razgovarali smo o strateškim projektima, povećanju plata i penzija, a posebno…

Blic pre 14 dana
Predsednik Srbije održao je sastanak sa predsednicom Narodne skupštine Anom Brnabić, predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, načelnikom Generalštaba vojske Srbije generalom Milanom Mojsilovićem i grupom ministara Vlade Republike Srbije. "Održao… »
Čitajte u “Vestima”: Briga o ljudima

Čitajte u “Vestima”: Briga o ljudima

Vesti online pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je tokom obilaska radova na rekonstrukciji puta Bojić – Tekeriš da će taj posao biti završen do oktobra i da će građani ovog kraja dobiti tri puta, kao i brzu saobraćajnicu Šabac – Loznica. U… »
Posebno smo se bavili pitanjem zdravlja ljudi i smanjenjem liste čekanja: Vučić održao sastanak sa članovima Vlade u…

Posebno smo se bavili pitanjem zdravlja ljudi i smanjenjem liste čekanja: Vučić održao sastanak sa članovima Vlade u…

Kurir pre 14 dana
Predsednik Republike Srbije održao je sastanak sa predsednicom Narodne skupštine Republike Srbije Anom Brnabić, predsednikom Vlade Srbije Milošem Vučevićem, načelnikom Generalštaba vojske Srbije generalom Milanom Mojsilovićem i grupom ministara… »
Vučić u Loznici sa Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju

Vučić u Loznici sa Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju

Euronews pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je sa predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, predsednicom Narodne Skupštine Anom Brnabić i grupom ministara razgovarao o strateškim projektima za zemlju, pripremama za EXPO, rebalansu… »
(Foto) Vučić s Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju Sastanku prisustvovao i general Mojsilović, a evo…

(Foto) Vučić s Vučevićem i Brnabić o strateškim projektima za Srbiju Sastanku prisustvovao i general Mojsilović, a evo…

Dnevnik pre 14 dana
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić saopštio je danas da je sa predsednikom Vlade Milošem Vučevićem, predsednicom Narodne Skupštine Anom Brnabić i grupom ministara razgovarao o strateškim projektima za zemlju, pripremama za EKSPO… »
Vučić u Loznici održao sastanak sa predsednikom vlade, predsednicom Narodne skupštine i ministrima

Vučić u Loznici održao sastanak sa predsednikom vlade, predsednicom Narodne skupštine i ministrima

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić održao je sastanak sa predsednikom Vlade, predsednicom Narodne Skupštine i grupom ministara. "Razgovarali smo o strateškim projektima za zemlju, pripremama za EXPO, rebalansu budžeta, povećanju… »
Kopaćemo – Nećete kopati: Okršaj ekoloških „terorista“ i „lobista“ Rio Tinta

Kopaćemo – Nećete kopati: Okršaj ekoloških „terorista“ i „lobista“ Rio Tinta

Vreme pre 14 dana
Poslednjih meseci, nakon vaskrsnuća projekta „Jadar“, borba aktivista protiv iskopavanja litijuma je eskalirala. Pošto su uspeli da dobar deo Srbije dignu na noge, pojavili su se kontraaktivisti okupljeni oko misterioznog pokreta „Kopaćemo“… »
Vučić sutra na gradilištu brze saobraćajnice Šabac-Loznica i vojnoj vežbi na Gučevu

Vučić sutra na gradilištu brze saobraćajnice Šabac-Loznica i vojnoj vežbi na Gučevu

Novi magazin pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić u okviru posete Podrinju posetiće sutra gradilište na brzoj saobraćajnici Šabac-Loznica, posle čega će prisustvovati i vojnoj vežbi na Gučevu. Kako je najavljeno, nakon vojne vežbe Vučić će posetiti i firmu… »
Vučić u Podrinju: Nikome nećemo dozvoliti da nam ugrozi vodu i zemlju, neki spolja naredili da se ljudi uplaše

Vučić u Podrinju: Nikome nećemo dozvoliti da nam ugrozi vodu i zemlju, neki spolja naredili da se ljudi uplaše

Euronews pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je, tokom obilaska radova na obnovi puta Bojić - Tekeriš, čime je započeo posetu Podrinju, rekao da su neki spolja naredili akciju da se ljudi uplaše tako što će se govoriti o zagađenju vode i to bez… »
Vučić nastavlja posetu Podrinju obilaskom saobraćajnice Šabac-Loznica

Vučić nastavlja posetu Podrinju obilaskom saobraćajnice Šabac-Loznica

B92 pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće sutra, 5. septembra posetu Podrinju obilaskom saobraćajnice Šabac - Loznica, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike. Nakon toga Vučić će u 12 časova prisustvovati… »
Vučić u Podrinju: Mnogi protiv napretka Srbije iskopavanjem litijuma, razjasniti sve nejasnoće

Vučić u Podrinju: Mnogi protiv napretka Srbije iskopavanjem litijuma, razjasniti sve nejasnoće

RTV pre 14 dana
LOZNICA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da postoje mnogi koji imaju interese da Srbija ne napreduje putem iskopavanja litijuma, kao i da postoji mnogo nejasnoća koje će tek morati da se razjasne i da zato treba da se čuje šta… »
Vučić pokazao prostorije u lozničkoj kasarni u kojima će mu biti smeštaj: "Očekujem da mnogo toga uradimo za ljude"

Vučić pokazao prostorije u lozničkoj kasarni u kojima će mu biti smeštaj: "Očekujem da mnogo toga uradimo za ljude"

Euronews pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas prostorije u kasarni u Loznici u kojima će mu biti smeštaj dok bude obilazio Podrinje narednih dana i tom prilikom je poručio da očekuje da mnogo toga bude urađeno za građane u narednom periodu… »
Profesor Hemijskog fakulteta: Vučić ne zna o čemu priča, nemoguće da litijum ne zatruje vodu

Profesor Hemijskog fakulteta: Vučić ne zna o čemu priča, nemoguće da litijum ne zatruje vodu

Radio 021 pre 14 dana
Profesor Hemijskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Branimir Jovančićević izjavio je da je nemoguće da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra, kako to tvrdi Aleksandar Vučić. Komentarišući tvrdnju predsednika Srbije Aleksandra Vučića… »
Vučić o rudniku litijuma: „Voda i zemljište moraju biti čisti, Dunav će u Beogradu biti proziran kao u Beču“

Vučić o rudniku litijuma: „Voda i zemljište moraju biti čisti, Dunav će u Beogradu biti proziran kao u Beču“

Danas pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da građane plaše da će rudnik litijuma zatrovati vodu, ali da će sve vode i zemljište biti čiste. „Ogroman novac se ulaže u prečistače otpadnih voda, postrojenje u Velikom Selu će koštati… »
„Ovde je mokri čvor. Mali, ali čist toalet. Košulje moraju da se prepeglaju…“ Vučić objavio snimak svoje sobe u…

„Ovde je mokri čvor. Mali, ali čist toalet. Košulje moraju da se prepeglaju…“ Vučić objavio snimak svoje sobe u…

Nova pre 14 dana
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić stigao je u kasarnu u Loznici, gde će boraviti narednih šest dana i, kako kaže, razgovarati s narodom. On je na svojoj Instagram stranici, objavio video svog privremenog smeštaja „Narednih nekoliko dana… »
Vučić objavio snimak kako mu izgleda privremeni smeštaj (VIDEO)

Vučić objavio snimak kako mu izgleda privremeni smeštaj (VIDEO)

Danas pre 14 dana
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, objavio je kako izgleda njegov smeštaj u Loznici, gde je na šest dana izmestio sedište Predsednika kako „bi bio sa narodom“, a u trenutku kada je glavna politička tema otvaranje rudnika litijuma u Zapadnoj… »
Vučić: Nadam se da ćemo moći da izdržimo sa ovakvim cenama struje na zimu

Vučić: Nadam se da ćemo moći da izdržimo sa ovakvim cenama struje na zimu

Danas pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se električna energija trošila više ovog leta nego tokom zime i naveo kako se nada da će moći da se izdrži sa ovakvim cenama struje i na zimu. „Električna energija trošila se više ovog… »
"Krevet, televizor, doneli mi iz kancelarije mali frižider": Vučić u Podrinju, pokazao gde će boraviti narednih dana: "Meni…

"Krevet, televizor, doneli mi iz kancelarije mali frižider": Vučić u Podrinju, pokazao gde će boraviti narednih dana: "Meni…

Blic pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić podelio je snimak na kojem je kroz svojevrsnu virtuelnu turu pokazao kako izgledaju prostorije u kojima će boraviti u narednih pet dana u Podrinju. - Ovde ću da provedem narednih šest sedam dana. Lepo smo ovo… »
Vučić preselio kancelariju i pokazao smeštaj u kom će biti; "Čeka nas važan posao" VIDEO

Vučić preselio kancelariju i pokazao smeštaj u kom će biti; "Čeka nas važan posao" VIDEO

B92 pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić govorio je danas o selidbi svoje kancelarije u Podrinje. Kako je istakao, nije prvi put da kancelarija bude van Beograda. Vučić je rekao da će njegovi radni dani i u Podrinju biti uobičajeni, ali da će više biti… »
Vučić: Mnogi protiv napretka Srbije iskopavanjem litijuma, razjasniti sve nejasnoće

Vučić: Mnogi protiv napretka Srbije iskopavanjem litijuma, razjasniti sve nejasnoće

Insajder pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da "postoje mnogi koji imaju interese" da Srbija, kako kaže, ne napreduje putem iskopavanja litijuma, kao i da postoji mnogo nejasnoća koje će tek morati da se razjasne i da zato treba da se čuje… »
Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Beta pre 14 dana
Profesor Hemijskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Branimir Jovančićević izjavio je danas da je nemoguće da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra, kako to tvrdi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Komentarišući tvrdnju predsednika… »
Profesor Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Profesor Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Danas pre 14 dana
Profesor Hemijskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Branimir Jovančićević izjavio je danas da je nemoguće da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra, kako to tvrdi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Komentarišući tvrdnju predsednika… »
Vučić o litijumu: Vode i zemljište će biti čisti, Dunav će u Beogradu biti proziran kao u Beču

Vučić o litijumu: Vode i zemljište će biti čisti, Dunav će u Beogradu biti proziran kao u Beču

Radio 021 pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da građane plaše da će rudnik litijuma zatrovati vodu, ali da će sve vode i zemljište biti čiste. "Ogroman novac se ulaže u prečistače otpadnih voda, postrojenje u Velikom Selu će koštati… »
Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Radio sto plus pre 14 dana
Komentarišući tvrdnju predsednika Srbije Aleksandra Vučića “da će sve naše vode da budu čiste” i da “univerzitetski profesori brutalno lažu”, Jovančićević je agenciji Beta kazao da Vučić priča o nečemu u šta se uopšte ne razume… »
U toku opasna akcija iz inostranstva; Vučić: Neko je lukavo naredio da se uplaši naš narod

U toku opasna akcija iz inostranstva; Vučić: Neko je lukavo naredio da se uplaši naš narod

B92 pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da je neko spolja naredio akciju koja za cilj ima da uplaši ljude da će zbog litijuma biti zatrovane vode. "Došao sam i da nispitamo stvari i oko voda i oko svega. Neki spolja su lukavo naredili jednu… »
Vučić: Liste čekanja za kataraktu i ortopediju moraju hitno da se reše

Vučić: Liste čekanja za kataraktu i ortopediju moraju hitno da se reše

Kurir pre 14 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas izjavio je danas da u narednom periodu država mora u najhitnijem roku da rešava probleme lista čekanja za operacije, posebno ističući liste čekanja za operaciju katarakte i operacije na… »
Profesor Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Profesor Jovančićević: Nemoguće je da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra

Novi magazin pre 14 dana
Profesor Hemijskog fakulteta Univerziteta u Beogradu Branimir Jovančićević izjavio je danas da je nemoguće da rudnik litijuma ne zatruje vodu u dolini Jadra, kako to tvrdi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Komentarišući tvrdnju predsednika… »
Predsednik Srbije o ulaganju u prečišćavanje otpadnih voda u zemlji

Predsednik Srbije o ulaganju u prečišćavanje otpadnih voda u zemlji

Biznis.rs pre 14 dana
Postrojenje u Velikom Selu će koštati skoro milijardu evra. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da se ogroman novac ulaže u prečistače otpadnih voda u zemlji. „Postrojenje u Velikom Selu će koštati skoro milijardu evra da bi u Beogradu… »
Vučić o obilasku Podrinja: Očekujem da mnogo toga uradimo za ljude

Vučić o obilasku Podrinja: Očekujem da mnogo toga uradimo za ljude

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je danas prostorije u kasarni u Loznici u kojima će mu biti smeštaj dok bude obilazio Podrinje narednih dana i tom prilikom je poručio da očekuje da mnogo toga bude urađeno za građane u… »
Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Beta pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će narednih šest dana boraviti u lozničkoj kasarni, tokom kojih će organizovati razgovore sa građanima, navodeći da će jedna od tema biti navodi o ugrožavanju reka u slučaju otvaranja… »
Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

N1 Info pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će narednih šest dana boraviti u lozničkoj kasarni, tokom kojih će organizovati razgovore sa građanima, navodeći da će jedna od tema biti navodi o ugrožavanju reka u slučaju otvaranja rudnika… »
Vučić od danas do 9. septembra u Podrinju, razgovara sa građanima

Vučić od danas do 9. septembra u Podrinju, razgovara sa građanima

Politika pre 14 dana
Vučić je rekao da će obići opštine iz više okruga i deo Kolubarskog i Zlatiborskog okruga, kao i da je potrebno da se o iskopavanju litijuma otvori široka debata. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi od danas do 9. septembra u Podrinju, gde… »
Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

NIN pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će narednih šest dana boraviti u lozničkoj kasarni, tokom kojih će organizovati razgovore sa građanima, navodeći da će jedna od tema biti navodi o ugrožavanju reka u slučaju otvaranja rudnika… »
Vučić dao uputstvo lekarima kako hitno da reše liste čekanja za kataraktu i ortopediju

Vučić dao uputstvo lekarima kako hitno da reše liste čekanja za kataraktu i ortopediju

Danas pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas izjavio je danas da u narednom periodu država mora u najhitnijem roku da rešava probleme lista čekanja za operacije, posebno ističući liste čekanja za operaciju katarakte i operacije na… »
Vučić: Deonica će vratiti ljude u ovaj kraj! "Bio je krpljen na sve strane, a nama znači život": Ovo je put na koju su…

Vučić: Deonica će vratiti ljude u ovaj kraj! "Bio je krpljen na sve strane, a nama znači život": Ovo je put na koju su…

Blic pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Podrinju tokom obilaska radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš da će taj posao biti završen do oktobra i da će građani u tom kraju tako dobiti tri puta, kao i brzu saobraćajnicu Šabac… »
Vučić posetu Podrinju počeo obilaskom radova na putu Bojić-Tekeriš (video)

Vučić posetu Podrinju počeo obilaskom radova na putu Bojić-Tekeriš (video)

Politika pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić počeo je danas posetu Podrinju, gde će boraviti do 9. septembra, obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš. Vučić će tokom boravka razgovarati sa građanima, učestvovati u različitim događajima… »
Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Radio sto plus pre 14 dana
“Hoću da kažem našim ljudima da će sve naše vode i zemljište da budu sigurni, da će sve naše vode da budu čiste”, rekao je Vučić novinarima prilikom obilaska radova na rekonstrukciji puta Bojić-Tekeriš kod Šapca. Predsednik navodi da su… »
Vučić u Podrinju: Građani dobijaju tri puta i brzu saobraćajnicu do Loznice FOTO/VIDEO

Vučić u Podrinju: Građani dobijaju tri puta i brzu saobraćajnicu do Loznice FOTO/VIDEO

B92 pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obilazi radove na rekonstrukciji puta Bojić (Šabac) - Tekeriš (Loznica). Radove na deonici od Bojića do Tekeriša, dužine 15,6 kilometara, na putu Šabac - Tekeriš sa Vučićem obilaze i ministar saobraćaja… »
Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Vučić o boravku u lozničkom kraju: Hoću da kažem ljudima da će voda i zemljište biti sigurni

Novi magazin pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će narednih šest dana boraviti u lozničkoj kasarni, tokom kojih će organizovati razgovore sa građanima, navodeći da će jedna od tema biti navodi o ugrožavanju reka u slučaju otvaranja… »
Vučić o iskopavanju litijuma u Srbiji: "Moguće je da i ja neću biti za to, ako postoji opasnost od trovanja reka"

Vučić o iskopavanju litijuma u Srbiji: "Moguće je da i ja neću biti za to, ako postoji opasnost od trovanja reka"

Mondo pre 14 dana
Predsednik Srbije u Podrinju je govorio o iskopavanju litijuma u Srbiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi od 4. do 8. septembra u Podrinju. Posetu ovom kraju započeo je obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš, a prilikom… »
Vučić: 'Voda i zemljište moraju biti čisti, Dunav će u Beogradu biti proziran kao u Beču'

Vučić: 'Voda i zemljište moraju biti čisti, Dunav će u Beogradu biti proziran kao u Beču'

Novi magazin pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da građane plaše da će rudnik litijuma zatrovati vodu, ali da će sve vode i zemljište biti čiste. "Ogroman novac se ulaže u prečistače otpadnih voda, postrojenje u Velikom Selu će koštati… »
Vučić: Struja se ovog leta trošila više nego zimus, nadam se da će cene struje ostati iste i na zimu

Vučić: Struja se ovog leta trošila više nego zimus, nadam se da će cene struje ostati iste i na zimu

Novi magazin pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da se električna energija trošila više ovog leta nego tokom zime i naveo kako se nada da će moći da se izdrži sa ovakvim cenama struje i na zimu. "Električna energija trošila se više ovog leta… »
Vučić od danas do 9. septembra u Podrinju, obilazi radove na rekonstrukciji puta Bojić-Tekeriš

Vučić od danas do 9. septembra u Podrinju, obilazi radove na rekonstrukciji puta Bojić-Tekeriš

Blic pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće od danas do ponedeljka, 9. septembra, u Podrinju gde će razgovarati sa građanima u tom delu Srbije. Vučić će tokom boravka učestvovati u različitim događajima i posetiti više sela, opština i… »
Predsednik Srbije obišao radove na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš

Predsednik Srbije obišao radove na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš

Euronews pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić počeo je posetu Podrinju, gde će boraviti do 9. septembra, obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš. Vučić će tokom boravka razgovarati sa građanima, učestvovati u različitim događajima i… »
Vučić stigao u Loznicu: Obilazi put Bojići - Tekeriš koji se rekonstruiše nakon pola veka i kaže - deonica će vratiti…

Vučić stigao u Loznicu: Obilazi put Bojići - Tekeriš koji se rekonstruiše nakon pola veka i kaže - deonica će vratiti…

RINA pre 14 dana
Vučić stigao u Loznicu: Obilazi put Bojići - Tekeriš koji se rekonstruiše nakon pola veka i kaže - deonica će vratiti ljude u ovaj kraj (FOTO) Loznica – Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić zajedno sa ministrom saobraćaja Goranom Vesićem… »
Vučić u Podrinju: Građani dobijaju tri puta i brzu saobraćajnicu do Loznice

Vučić u Podrinju: Građani dobijaju tri puta i brzu saobraćajnicu do Loznice

IndeksOnline pre 14 dana
TEKERIŠ – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Podrinju tokom obilaska radova na rekonstrukciji puta Bojić – Tekeriš da će taj posao biti završen do oktobra i da će građani u tom kraju tako dobiti tri puta, kao i brzu… »
Vučić obilazi izgradnju puta Bojić-Tekeriš: Poručuje da je ovo kraj gastarbajtera i nada se da će se vratiti u zemlju

Vučić obilazi izgradnju puta Bojić-Tekeriš: Poručuje da je ovo kraj gastarbajtera i nada se da će se vratiti u zemlju

Danas pre 14 dana
Aleksandar Vučić stigao je na gradilište puta Bojić – Tekeriš. Obilazak gradilišta je u sklopu njegovog boravka u Podrinju, gde je od danas izmestio svoju kancelariju. Vučić je rekao da je put bio jeziv ali da je sada izvanredan. Prema njegovim… »
Vučić u Podrinju: Razgovaraću sa svima, biću na terenu više, ulagaćemo više u zdravstvo! Naše vode i zemljišta biće…

Vučić u Podrinju: Razgovaraću sa svima, biću na terenu više, ulagaćemo više u zdravstvo! Naše vode i zemljišta biće…

Kurir pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi od danas do 8. septembra u Podrinju, gde će razgovarati sa građanima u više mesta. Posetu počinje obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš. Dodao je da će njegovi radni dani i u Podrinju… »
Vučićeva kancelarija od danas u Podrinju

Vučićeva kancelarija od danas u Podrinju

Danas pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boraviće od danas do 8. septembra u Podrinju, a tokom boravka razgovaraće sa građanima i posetiti više sela, opština i gradova, najavljeno je iz njegovog kabineta. Prvog dana boravka u Podrinju, planirana je… »
Vučić od danas pa do 9. septembra seli kancelariju: U Podrinju razgovara sa građanima

Vučić od danas pa do 9. septembra seli kancelariju: U Podrinju razgovara sa građanima

B92 pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi od danas do 9. septembra u Podrinju, gde će razgovarati sa građanima u više mesta. Posetu će početi obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš u 11.15 časova, najavljeno je iz Predsedništva… »
Vučić od danas do 8. septembra u Podrinju, razgovara sa građanima

Vučić od danas do 8. septembra u Podrinju, razgovara sa građanima

RTS pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi od danas do 8. septembra u Podrinju, gde će razgovarati sa građanima u više mesta. Posetu će početi obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš, najavljeno je iz Predsedništva Srbije. Vučić… »
Vučić od danas do 8. Septembra u Podrinju: Danas obilazak radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš

Vučić od danas do 8. Septembra u Podrinju: Danas obilazak radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš

Kurir pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi od danas do 8. septembra u Podrinju, gde će razgovarati sa građanima u više mesta. Posetu će početi obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš, najavljeno je iz Predsedništva Srbije. Vučić… »
Predsednik Vučić od danas do 9. septembra u Podrinju, razgovara sa građanima

Predsednik Vučić od danas do 9. septembra u Podrinju, razgovara sa građanima

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić boravi od danas do 9. septembra u Podrinju, gde će razgovarati sa građanima u više mesta. Posetu će početi obilaskom radova na rekonstrukciji puta Bojić - Tekeriš u 11.15 časova, najavljeno je… »

Vesti dana »