Povezane vesti

Ko je ćerka generala iz hita bore čorbe? Verio je pre odlaska u vojsku, ostavila ga pismom, a onda dobila pesmu uz koju svi…

Ko je ćerka generala iz hita bore čorbe? Verio je pre odlaska u vojsku, ostavila ga pismom, a onda dobila pesmu uz koju svi…

Kurir pre 14 dana
Mnogi ne znaju da je dva svoja najveća hita legendarni Bora posvetio bivšoj devojci Maji. Legendarni roker Bora Đorđević preminuo je jutros u 72. godini, u bolnici u Ljubljani nakon duge i teške bolesti. Publika će ga pamtiti kao frontmena i… »
"Život je stavio tačku na Boru Đorđevića": Za Hrvate njegov najveći hit "izaziva rat i osvetu"

"Život je stavio tačku na Boru Đorđevića": Za Hrvate njegov najveći hit "izaziva rat i osvetu"

Mondo pre 14 dana
Kada je Bora svojevremeno izdao pesmu "Na zapadu ništa novo", izbio je neviđeni skandal. Bora Đorđević, frontmen kultnog benda "Riblja čorba" preminuo je u bolnici u Ljubljani u 71. godini. Iza sebe je ostavio riznicu pesama na kojima su odrastale… »
Ko je ćerka generala iz čuvene pesme Bore Čorbe? Verili se, a ona ga ostavila pismom FOTO

Ko je ćerka generala iz čuvene pesme Bore Čorbe? Verili se, a ona ga ostavila pismom FOTO

B92 pre 14 dana
Čuveni Bora Đorđević preminuo je u 72. godini, u bolnici u Ljubljani nakon duge i teške bolesti. Legendarni roker Bora Đorđević već je neko vreme hospitalizovan zbog problema s plućima. Iako je situacija dugo bila teška, javnost ne gubi nadu da… »
(Foto) "Zagrli mi tatu" Emotivna poruka ćerke pokojnog gitariste Riblje čorbe upućena Bori rasplakala mnoge

(Foto) "Zagrli mi tatu" Emotivna poruka ćerke pokojnog gitariste Riblje čorbe upućena Bori rasplakala mnoge

Dnevnik pre 14 dana
Od velikog Bore Đorđevića oprostila se i ćerka Miroslava Miše Aleksića, pokojnog gitariste benda, Mina Aleksić. Ona je na svom Fejsbuk nalogu napisala emotivnu poruku, uz fotografiju dva velika prijatelja. -Zagrli mi tatu Boki- stoji uz emotikon… »
Bora Đorđević biće sahranjen u Čačku, dobija i ulicu u rodnom gradu

Bora Đorđević biće sahranjen u Čačku, dobija i ulicu u rodnom gradu

N1 Info pre 14 dana
Gradonačelik Čačka Milun Todorović potvrdio je da će muzičar Bora Đorđević, koji je danas preminuo u Ljubljani, biti sahranjen u Čačku. On je, kako prenosi Ozonpress, rekao da nas je napustila legenda rokenrol scene Srbije i regiona, maestralni… »
Hrvatski medij sramno o bori posle smrti "Genijalni pjesnik postao je četnik! Bio je nacionalista, desničar i četnički…

Hrvatski medij sramno o bori posle smrti "Genijalni pjesnik postao je četnik! Bio je nacionalista, desničar i četnički…

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević preminuo je danas u 72. godini, a iza sebe je ostavio brojne hitove i pesme na kojima su odgajane mnoge generacije. Dok je čitav region u žaosti zbog tužne vesti o Borinoj smrti, hrvatski mediji 24sata.hr objavio je tekst koji je u… »
Potresna poruka ćerke pokojnog Miše Aleksića: Boki, zagrli mi tatu (FOTO)

Potresna poruka ćerke pokojnog Miše Aleksića: Boki, zagrli mi tatu (FOTO)

Svet plus pre 14 dana
Bora Đorđević, preminuo je danas, 04. spetembra u 72 godini nakon teškog oboljenja pluća. Poslednjih sedam dana, legendarni roker ležao je na intenzivnoj nezi u bolnici u Ljubljani, usled teške opstrukcije pluća. Kolege i prijatelji opraštaju se… »
Bora Čorba je napisao najlepše čoline balade: Malo ko zna da iza stihova ovih pesama stoji legendarni roker

Bora Čorba je napisao najlepše čoline balade: Malo ko zna da iza stihova ovih pesama stoji legendarni roker

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević umro je u 72. godini života u kliničkom centru u Ljubljani, a iza sebe je ostavio brojne hitove. Bora Đorđević, kao frontmen rok grupe "Riblja čorba" otpevao je neke od naših najlepših pesama, a pored toga on je napisao hitove… »
„Nisam mogla da verujem da me je toliko voleo“: Bora Čorba je ovoj manekenki posvetio tri svoja velika hita FOTO

„Nisam mogla da verujem da me je toliko voleo“: Bora Čorba je ovoj manekenki posvetio tri svoja velika hita FOTO

Nova pre 14 dana
: Bora Đorđević iza sebe je ostavio brojne poznate hitove, a neki od njih inspirisani su događajima iz privatnog života. Bora Đorđević je u grupi „Riblja čorba“ otpevao hitove kojima se proslavio i postao jedna od najvećih regionalnih… »
Lepotica kojoj je Bora posvetio tri pesme, ranila mu srce i surovo ga otkačila: Upoznajte Nevajdu FOTO

Lepotica kojoj je Bora posvetio tri pesme, ranila mu srce i surovo ga otkačila: Upoznajte Nevajdu FOTO

Svet & Skandal pre 14 dana
Bora Čorba pesme posvetio ovoj lepotici Bora Čorba, poznat po svojim emotivnim i često provokativnim pesmama, posvetio je tri pesme Nevajdi, koja je bila važna figura u njegovom životu. Bora Čorba pesme posvetio baš njoj a saznajte u nastavku ko je… »
Bedno! Hrvati pljuju Boru odmah posle smrti, objavili užasne uvrede

Bedno! Hrvati pljuju Boru odmah posle smrti, objavili užasne uvrede

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Roker Bora Đorđević preminuo je danas, 4. septembra, u 72. godini, a iza sebe je ostavio brojne hitove i pesme na kojima su odgajane mnoge generacije, međutim, pojedinci to očigledno ne poštuju pa se na najsramniji način oglašavaju… »
"Ovo je Poslednja pesma o tebi": Bora Đorđević je ovoj ženi napisao najlepše i najbolnije ljubavne stihove: "Istina je da…

"Ovo je Poslednja pesma o tebi": Bora Đorđević je ovoj ženi napisao najlepše i najbolnije ljubavne stihove: "Istina je da…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja Čorba" umro je u 71. godini života. Bora Đorđević, svojim pesmama pomerio je granicu, kada je muzika u Srbiji u pitanju, a mnoge su bile posvećene ženama. Jedna od njih je i Biljana Nevajda Šević. Kojoj je… »
"Ovo je Poslednja pesma o tebi" Bora Đorđević je ovoj ženi napisao najlepše i najbolnije ljubavne stihove

"Ovo je Poslednja pesma o tebi" Bora Đorđević je ovoj ženi napisao najlepše i najbolnije ljubavne stihove

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja Čorba" umro je u 72. godini života. Bora Đorđević, svojim pesmama pomerio je granicu, kada je muzika u Srbiji u pitanju, a mnoge su bile posvećene ženama. Jedna od njih je i Biljana Nevajda Šević. Kojoj je… »
Beogradskoj manekenki je posle raskida Bora Đorđević posvetio pesmu "Ostani đubre do kraja": "Bila sam ravnodušna kad su…

Beogradskoj manekenki je posle raskida Bora Đorđević posvetio pesmu "Ostani đubre do kraja": "Bila sam ravnodušna kad su…

Blic pre 14 dana
Bora Đorđević koji je preminuo u 71. godini života u Ljubljani, ostavio je iza sebe neke od najlepših rok pesama. Bora je pesme posvećivao dama u koje je bio zaljubljen, a Biljani Nevajdi Šević, nekadašnjoj beogradskih manekenki iz sedamdesetih… »

Vesti dana »