Povezane vesti

Gitarista grupe Kvin Brajan Mej doživeo lakši moždani udar

Gitarista grupe Kvin Brajan Mej doživeo lakši moždani udar

N1 Info pre 14 dana
Gitarista grupe Kvin, Ser Brajan Mej otkrio je da je nedavno doživeo manji moždani udar, zbog čega nije mogao da koristi levu ruku. Međutim, 77-godišnja rok legenda kaže da je sada dobro i da je povratio dovoljno pokreta da ponovo može da svira… »
Brajan Mej doživeo moždani udar: Gitarista grupe Queen izgubio osećaj u ruci, hitno odveden u bolnicu

Brajan Mej doživeo moždani udar: Gitarista grupe Queen izgubio osećaj u ruci, hitno odveden u bolnicu

Blic pre 14 dana
Legenda grupe Queen Brajan Mej otkrio je da je nedavno doživeo moždani udar i da je bio hitno prebačen u bolnicu. Gitarista (77) je objasnio kako je izgubio kontrolu nad levom rukom i to opisao kao "strašno" iskustvo. Ali uverio je fanove da i dalje… »
Gitarista grupe Queen doživeo moždani udar: „Nisam imao nikakvu kontrolu nad rukom“

Gitarista grupe Queen doživeo moždani udar: „Nisam imao nikakvu kontrolu nad rukom“

Nova pre 14 dana
: Gitarista legendarne rok grupe Queen, Brajan Mej, doživeo je moždani udar, o čemu je fanove obavestio na svom Instagram profilu, nakon što mu je ukazana pomoć. Brajan Mej sada je stabilnog zdravstvenog stanja, a detalje je otkrio na društvenim… »
Gitarista grupe Queen doživeo moždani udar: "Zastrašujuće, nisam imao nikakvu kontrolu nad rukom"

Gitarista grupe Queen doživeo moždani udar: "Zastrašujuće, nisam imao nikakvu kontrolu nad rukom"

Mondo pre 14 dana
Gitarista legendarne grupe Queen, Brajan Mej, doživeo je moždani udar, o čemu je fanove obavestio na Instagram profilu. Gitarista legendarne grupe "Queen", Brajan Mej (77) sada je stabilnog zdravstvenog stanja, a detalje zastrašujuće zdravstvene… »
Gitarista grupe Queen doživeo moždani udar: Brajan Mej otkrio detalje "Nisam imao nikakvu kontrolu nad rukom"

Gitarista grupe Queen doživeo moždani udar: Brajan Mej otkrio detalje "Nisam imao nikakvu kontrolu nad rukom"

Kurir pre 14 dana
Gitarista gruoe Queen, Brajan Mej, doživeo je moždani udar, o čemu je fanove oibavestio na svom Instagram profilu, nakon što mu je ukazana pomoć. - Nadam se da ste svi dobro. Ovde sam da vam pre svega donesem dobre vesti. Mislim da je dobra vest da… »
Brajan Mej doživeo moždani udar

Brajan Mej doživeo moždani udar

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Brajan Mej, legendarni girarista grupe Queen, otkrio je da je doživeo moždani udar. Fanovima se obratio preko video poruke, koju je objavio na Instagramu. "Nadam se da ste svi dobro. Ovde sam da vam pre svega donesem dobre vesti. Mislim… »

Vesti dana »