Povezane vesti
Momirović: Hrana za kućne ljubimce kroz „Najbolju cenu“ pojeftinjuje do 50 odsto
Nova ekonomija 04.09.2024
Na proizvode i hranu za kućne ljubimce u Srbiji se godišnje troši više od 100 miliona evra i zato je u akciju „Najbolja cena“ uvrštena i hranu za njih, koja je jeftinija i do 50 odsto, izjavio je danas ministar trgovine Tomislav Momirović. „Suva hrana za… »
Momirović nastavlja obilazak marketa: Hrana za kućne ljubimce u akciji ‘Najbolja cena’ jeftinija i do 50 odsto
Danas 04.09.2024
Na proizvode i hranu za kućne ljubimce u Srbiji se godišnje troši više od 100 miliona evra i zato je u akciju „Najbolja cena“ uvrštena i hrana za njih, koja je jeftinija i do 50 odsto, izjavio je danas ministar trgovine Tomislav Momirović, saopštilo je… »
Momirović: Hrana za kućne ljubimce u akciji „Najbolja cena“ jeftinija i do 50 odsto
N1 Info 04.09.2024
Na proizvode i hranu za kućne ljubimce u Srbiji se godišnje troši više od 100 miliona evra i zato je u akciju "Najbolja cena" uvrštena i hranu za njih, koja je jeftinija i do 50 odsto, izjavio je ministar trgovine Tomislav Momirović. „Suva hrana za… »
Vesti dana »
Novinar koji je sedeo blizu Trampa podigao telefon i sve snimio: Sada je sve jasno o pucnjavi na gala večeri (video)
Blic pre 1 satjoš 93 povezane
Svetski lideri osudili pucnjavu u Vašingtonu, na događaju kojem je prisustvovao Tramp
RTV pre 1 satjoš 83 povezane
Ovaj deo Srbije već na udaru olujnog vetra! Biće i do 26 stepeni: Evo kada stiže zahlađenje sa padavinama
Telegraf pre 2 satajoš 27 povezanih
Aleksandra Sofronijević: Soko do Budimpešte čeka Mađarsku
Serbian News Media pre 3 satajoš 18 povezanih




