Povezane vesti

Predsednik Srbije o migovima: Mi to da damo nekome? Ni za šta ih na svetu nikom ne bih dao

Predsednik Srbije o migovima: Mi to da damo nekome? Ni za šta ih na svetu nikom ne bih dao

Kurir pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić jasno je rekao da Srbije nikome neće dati migove i da ljudi koji to govore lažu. - Video sam da su neki rekli kako ćemo naše migove da šaljemo u Ukrajinu. Moram tim ljudima da saopštim. Onaj ko samo mene poznaje… »
Vučić: Naše „migove“ nikome na svetu i ni za šta ne bih dao

Vučić: Naše „migove“ nikome na svetu i ni za šta ne bih dao

Sputnik pre 15 dana
Predsednik Aleksandar Vučić poručio je, povodom medijskih navoda da će Srbija svoje ratne avione „MiG-29“ ustupiti Ukrajini, da on nikada u životu to ne bi uradio i da ih nikome na svetu, ni za šta na svetu, ne bi dao. „Mi danas imamo 14… »
Vučić: Naše Migove 29 nikome na svetu ne bih dao

Vučić: Naše Migove 29 nikome na svetu ne bih dao

Insajder pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 4. septembra, povodom medijskih objava da će Srbija svoje ratne avione MiG-29 ustupiti Ukrajini, da on nikada u životu to ne bi uradio i da migove "nikome na svetu, ni za šta na svetu, ne bi dao". 'Mi… »
Vučić: Naše Migove 29 nikome na svetu, ni za šta, ne bih dao

Vučić: Naše Migove 29 nikome na svetu, ni za šta, ne bih dao

Euronews pre 15 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom medijskih objava da će Srbija svoje ratne avione MiG-29 ustupiti Ukrajini, da on nikada u životu to ne bi uradio i da migove "nikome na svetu, ni za šta na svetu, ne bi dao". "Mi danas… »
Ovoliko Srbija ima migova i ne damo ih nikome na svetu, ni za šta: Oglasio se Vučić

Ovoliko Srbija ima migova i ne damo ih nikome na svetu, ni za šta: Oglasio se Vučić

Telegraf pre 15 dana
Preporučujemo. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, povodom medijskih objava da će Srbija svoje ratne avione MiG-29 ustupiti Ukrajini, da on nikada u životu to ne bi uradio i da migove "nikome na svetu, ni za šta na svetu, ne bi… »

Vesti dana »