Povezane vesti

Vučić: Sutra bih otišao u Kosovsku Mitrovicu kad bi mi to omogućili Albanci i međunarodne snage

Vučić: Sutra bih otišao u Kosovsku Mitrovicu kad bi mi to omogućili Albanci i međunarodne snage

Nova pre 15 dana
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da bi "sutra otišao u Kosovsku Mitrovicu" kad bi mu to omogućile albanske i međunarodne snage. „Odlazak tamo nije pitanje mog izbora nego njihove odluke“, rekao je on i dodao da bi otišao ne… »
Vučić: Otišao bih u Kosovsku Mitrovicu kada bi mi međunarodne snage dozvolile

Vučić: Otišao bih u Kosovsku Mitrovicu kada bi mi međunarodne snage dozvolile

Vesti online pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da nije tačno da na Kosovu i Metohiji ne funkcionišu institucije Srbije i naveo da funkcionisu dve najvažnije, a to su zdravstvo i školstvo. On je odgovarajući na pitanja novinara na početku… »
Vučić poručio: Otišao bih na Kosovo kad bih imao dozvolu!

Vučić poručio: Otišao bih na Kosovo kad bih imao dozvolu!

Pravda pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi koliko sutra posetio Kosovsku Mitrovicu kada bi mu to međunarodne snage dozvolile. „Odlazak tamo nije pitanje mog izbora nego njihove odluke“, rekao je Vučić. On je dodao da bi otišao ne samo u… »
Vučić: Otišao bih u Kosovsku Mitrovicu kada bi mi međunarodne snage dozvolile

Vučić: Otišao bih u Kosovsku Mitrovicu kada bi mi međunarodne snage dozvolile

Sputnik pre 16 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da bi koliko sutra posetio Kosovsku Mitrovicu kada bi mu to međunarodne snage dozvolile. „Odlazak tamo nije pitanje mog izbora nego njihove odluke“, rekao je Vučić. On je dodao da bi otišao ne samo… »

Vesti dana »