Povezane vesti

"Probudili su me krici iz podruma" Užasni detalji drame u Mirijevu, poznato stanje oca i sina

"Probudili su me krici iz podruma" Užasni detalji drame u Mirijevu, poznato stanje oca i sina

Mondo pre 14 dana
Poznato je stanje oca i sina koji su se otrovali u Mirijevu. U Mirijevu se odigrala prava drama u utorak kada su se otrovali otac A.J. (50) i sin M.J. (19) nitro-lakom dok su krečili podrum u dvorištu porodične kuće. Obojica su prevezeni na… »
"Videla sam sina kako leži, ne pomera se, mislila sam da je mrtav": Žena o dramatičnom trovanju muža i deteta u podrumu u…

"Videla sam sina kako leži, ne pomera se, mislila sam da je mrtav": Žena o dramatičnom trovanju muža i deteta u podrumu u…

Blic pre 14 dana
Prava drama dogodila se u naselju Mirijevo u Beogradu kada su se A. J. (50) i njegov sin M. J. (19) otrovali nitro-lakom dok su krečili podrum u dvorištu porodične kuće. Kolima Hitne pomoći prevezeni su na Vojnomedicinsku akademiju (VMA) gde se prema… »
"Vidim sina leži, ne pomera se! Mislila sam da je mrtav" Majka opisala dramu u Mirijevu! Otkriveno čime su se otrovali otac i…

"Vidim sina leži, ne pomera se! Mislila sam da je mrtav" Majka opisala dramu u Mirijevu! Otkriveno čime su se otrovali otac i…

Kurir pre 14 dana
Prava drama dogodila se juče u Mirijevu u Beogradu! A. J. (50) i njegov sin M. J. (19) otrovali su se nitro lakom dok su krečili podrum u dvorištu porodične kuće. Kolima Hitne pomoći prevezeni su na Vojnomedicinsku akademiju (VMA) gde se prema… »

Vesti dana »