Povezane vesti

"Da sam se ja oženio s tobom, Nikad se ne bih razveo": Rada Đuričin bila je tiha patnja naše glumačke legende, nije krio…

"Da sam se ja oženio s tobom, Nikad se ne bih razveo": Rada Đuričin bila je tiha patnja naše glumačke legende, nije krio…

Blic pre 14 dana
Glumica Rada Đuričin preminula je danas u 91. godini u Beogradu. Iza sebe Rada je ostavila bogatu karijeru, a njene uloge pamtiće se dugo. Zanimljiv podatak iz njenog života i prethodnog vremena jeste da je bila tiha patnja glumca Ljube Tadića… »
Vučić izjavio saučešće povodom smrti Rade Đuričin: Jedna od poslednjih heroina zlatne generacije filmske umetnosti!

Vučić izjavio saučešće povodom smrti Rade Đuričin: Jedna od poslednjih heroina zlatne generacije filmske umetnosti!

Kurir pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je saučešće povodom smrti legendarne dramske umetnice Rade Đuričin, koja je preminula danas u 91. godini u Beogradu. - Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin, jedne od poslednjih glumačkih… »
Vučić: Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin

Vučić: Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin

Večernje novosti pre 14 dana
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se povodom smrti glumice Rade Đuričin. Foto: Tanjug - Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin, jedne od poslednjih glumačkih heroina zlatne generacije filmske i pozorišne umetnosti našeg podneblja… »
Rada Đuričin je do smrti volela ovog srpskog naučnika: „Naša ljubav trajala je 54 godine“

Rada Đuričin je do smrti volela ovog srpskog naučnika: „Naša ljubav trajala je 54 godine“

Nova pre 14 dana
: Rada Đuričin, dramska umetnica, preminula je u 91. godini u Beogradu, saopštilo je Jugoslovensko dramsko pozorište. Rada Đuričin završila je dva fakulteta, književnost i glumačku akademiju. Na FDU je diplomirala u klasi sa Nikolom Simićem… »
Muž Rade Đuričin bio je deo tajnog projekta koji je Tito zataškavao: A onda je telo stiglo u metalnom kovčegu

Muž Rade Đuričin bio je deo tajnog projekta koji je Tito zataškavao: A onda je telo stiglo u metalnom kovčegu

Mondo pre 14 dana
Mnogi ne znaju da je suprug pokojne glumice Rade Đuričin bio profesor nuklearne fizike - jedan od vođa tima na projektu "Vinča". Poznata srpska glumica, Rada Đuričin, preminula je u svojoj 91. godini. Dramska umetnica iza sebe je ostavila stotine… »
Rada Đuričin bila je tiha patnja čuvenog kolege: Najveći zavodnik među glumcima želeo da se skrasi uz nju, a ona je…

Rada Đuričin bila je tiha patnja čuvenog kolege: Najveći zavodnik među glumcima želeo da se skrasi uz nju, a ona je…

Kurir pre 14 dana
Legendarna dramska umetnica Rada Đuričin, preminula je danas u 91. godini u Beogradu. Iza sebe je ostavila bogatu karijeru, a o njenim ulogama će se tek pričati. Zanimljivo je da je bila tiha patnja Ljube Tadića. On je voleo, a ona otišla drugom… »

Vesti dana »