Povezane vesti

"Da li je očekivao cveće?! Užasnuti smo!" Kragujevčani osuli žestoku paljbu po Mrkeli: Saopštenje koje će potresti…

"Da li je očekivao cveće?! Užasnuti smo!" Kragujevčani osuli žestoku paljbu po Mrkeli: Saopštenje koje će potresti…

Kurir pre 14 dana
Puno bure diglo se oko meča u kom je Crvena zvezda savladala kragujevački Radnički u Gornjem Milanovcu golom Mirka Ivanića u samom finišu (0:1). Susret su obeležile velike tenzije, navijači kragujevačkog tima topovskim udarima povredili su… »
Odgovor Radničkog 1923 Mrkeli Mitru: Držite se činjenica, manite se niskih strasti i propagande

Odgovor Radničkog 1923 Mrkeli Mitru: Držite se činjenica, manite se niskih strasti i propagande

Glas Šumadije pre 14 dana
Zgrožen sam onim što se dešavalo u Gornjem Milanovcu i situacijom u kojoj se našla Crvena zvezda. Vođa kluba, a očigledno i navijača je veliki dramaturg, Feđa Dudić koji je sedeo na klupi i očigledno odatle, od početka, konstantno i besprimerno… »
Radnički 1923 odgovorio Mrkeli: Držite se činjenica, manite se niskih strasti i propagande

Radnički 1923 odgovorio Mrkeli: Držite se činjenica, manite se niskih strasti i propagande

RTK pre 14 dana
Povodom izjave sportskog direktora Crvene zvezde Mitra Mrkele na incidente posle nedeljne utakmice dva tima u Gornjem Milanovcu saopšteljem za javnost oglasio se Fudbalski klub Radnički 1923. Saopštenje kragujevačkog superligaša prenosimo u celosti… »
Žestoko saopštenje Radničkog: Mrkela se poneo kao nasilnik a ne kao sportski direktor Zvezde

Žestoko saopštenje Radničkog: Mrkela se poneo kao nasilnik a ne kao sportski direktor Zvezde

iKragujevac pre 14 dana
Prošlo je već nekoliko dana od utakmice sedmog kola Superlige između Radničkog iz Kragujevca i Crvene zvezde, a nakon skandala koji su se dogodili u Gornjem Milanovcu ne smiruju se strasti. Prvo su stigle informacije o povredi Vanje Drkušića, zatim… »
Radnički odgovorio Mitru Mrkeli: "Nismo mi Đovani Gali da se tako uplašite... Činjenice umesto manipulacija"

Radnički odgovorio Mitru Mrkeli: "Nismo mi Đovani Gali da se tako uplašite... Činjenice umesto manipulacija"

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. U prethodnom kolu Superlige Srbije Crvena zvezda i Radnički iz Kragujevca su odigrali jednu veoma borbenu utakmicu u kojoj je slavio aktuelni šampion Srbije sa 1:0. Međutim, ovaj meč su obeležili brojni incidenti na terenu, dok je… »

Vesti dana »