Povezane vesti

"Sloba i mira su angažovali čoveka da me ubije" Bora Čorba je tvrdio da je zbog ove pesme Slobodan Milošević naručio…

"Sloba i mira su angažovali čoveka da me ubije" Bora Čorba je tvrdio da je zbog ove pesme Slobodan Milošević naručio…

Kurir pre 14 dana
Bora Đorđević, frontmen grupe "Riblja čorba" danas je preminuo u 72. godini života u bolnici u Ljubljani. Bora Đorđević tokom života je u više navrata isticao da nije bio za vlast tadašnjeg predsednika Slobodana Miloševića, a njegovoj ženi… »
Bora je tvrdio da su Sloba i Mira Marković želeli njegovu smrt: Naručili su moju likvidaciju, sve sam saznao

Bora je tvrdio da su Sloba i Mira Marković želeli njegovu smrt: Naručili su moju likvidaciju, sve sam saznao

B92 pre 14 dana
Bora Đorđević tokom života je u više navrata isticao da nije bio za vlast tadašnjeg predsednikaSlobodana Miloševića, a njegovoj ženi Miri Marković posvetio je pesmu "Baba Jula". Zbog ove numere je, kako je Bora svojevremeno tvrdio u emisiji… »
Bora se nije libio da peva u seoskoj školi u Čačku: "Uvek je izlazio u susret svim Čačanima" VIDEO

Bora se nije libio da peva u seoskoj školi u Čačku: "Uvek je izlazio u susret svim Čačanima" VIDEO

B92 pre 14 dana
Čitava Srbija i region pogođeni su vešću da nas je danas napustio veliki umetnik, Bora Đorđević. Bora je preminuo u Ljubljani u Sloveniji gde je proveo poslednje godine života, a njegov rodni grad Čačak danas mu se odužio priznanjem Počasnog… »
(Video) "to je bila poslednja njegova pesma": Prijatelj iz Čačka o Bori Đorđeviću, pročitao naglas numeru: "Pomogao mi…

(Video) "to je bila poslednja njegova pesma": Prijatelj iz Čačka o Bori Đorđeviću, pročitao naglas numeru: "Pomogao mi…

Blic pre 14 dana
Slikar Milan Čakajac iz Čačka, dugogodišnji prijatelj Bore Đorđevića, kaže da ima velike i drage uspomene sa Borom vezane za moju profesiju, za slikarstvo. Bora mu je otvorio bar sedam, osam samostalnih izložbi. - Bora je bio veliki čovek i… »
Veliki prijatelj Bore Čorbe skrhan zbog gubitka: Otkrio nepoznate detalje o velikom muzičaru VIDEO

Veliki prijatelj Bore Čorbe skrhan zbog gubitka: Otkrio nepoznate detalje o velikom muzičaru VIDEO

B92 pre 14 dana
Legendarni roker Bora Đorđević preminuo je u 72. godini a brojne poznate ličnosti, njegovi prijatelji i rodni Čačak opraštaju se od njega. "Nažalost otišao je veliki Bora Đorđević. Imam velike i drage uspomene sa Borom vezane za moju… »

Vesti dana »