Povezane vesti

Ljubiša Ristić o gubitku svoje najbliže prijateljice: Teško je kada ode neko kao što je Rada

Ljubiša Ristić o gubitku svoje najbliže prijateljice: Teško je kada ode neko kao što je Rada

N1 Info pre 13 dana
Ona je moj najbliži prijatelj, ceo život. Radili smo, živeli zajedno, prošli sve i svašta od sredine šezdesetih godina kada smo se prvi put sreli, kaže za Nova.rs Ljubiša Ristić o glumici Radi Đuričin koja je danas preminula u 91. godini u… »
Teško je kada ode neko kao što je Rada: Ljubiša Ristić o svojoj velikoj prijateljici

Teško je kada ode neko kao što je Rada: Ljubiša Ristić o svojoj velikoj prijateljici

Nova pre 14 dana
: Ona je moj najbliži prijatelj, ceo život. Radili smo, živeli zajedno, prošli sve i svašta od sredine šezdesetih godina kada smo se prvi put sreli, kaže za Nova.rs Ljubiša Ristić o glumici Radi Đuričin koja je danas preminula u 91. godini u… »
Poslednje slike Rade Đuričin: Glumici slavni umetnik pevao na uvce, stezao joj ruke, a ona osmeh nije skidala sa lica

Poslednje slike Rade Đuričin: Glumici slavni umetnik pevao na uvce, stezao joj ruke, a ona osmeh nije skidala sa lica

Kurir pre 14 dana
Proslavljena srpska glumica, Rada Đuričin, preminula je danas u 91. godini, saopštilo je njeno Jugoslovensko dramsko pozorište. Imala je status jedne od naših najstarijih glumica, a 31. maja proslavila je svoj jubilarni 90. rođendan. Nakon što je… »
"Ona je bila moja porodica, bila mi je sve na svetu": Vjera Mujović slomljena od bola nakon smrti Rade Đuričin

"Ona je bila moja porodica, bila mi je sve na svetu": Vjera Mujović slomljena od bola nakon smrti Rade Đuričin

Blic pre 14 dana
Srpska glumica Rada Đuričin preminula je danas u 91. godini života u Beogradu. Veliki broj svojih uloga Rada je podelila sa svojom mlađom koleginicom i velikom prijateljicom Vjerom Mujović koja se sada oglasila. - Glumile smo zajedno u stotine… »
"Noćas si mi došla u snove": Vjera Mujović slomljena od bola nakon smrti koleginice Rade Đuričin "Volim te neizmerno"

"Noćas si mi došla u snove": Vjera Mujović slomljena od bola nakon smrti koleginice Rade Đuričin "Volim te neizmerno"

Kurir pre 14 dana
Glumica Rada Đuričin preminula je danas u 91. godini u Beogradu. Vest o njenoj smrti obišla je region, a od nje se emotivnom proukom oprostila Vjera Mujović. Njih dve su godinama sarađivale zajedno, kada se i rodilo veliko prijateljstvo. View this… »

Vesti dana »