Povezane vesti

Kokanović: Vučićeva poseta Podrinju je cirkuzanija čoveka na vrhu države

Kokanović: Vučićeva poseta Podrinju je cirkuzanija čoveka na vrhu države

Radio 021 pre 14 dana
Aktivista organizacije "Ne damo Jadar" Zlatko Kokanović ocenio je posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Podrinju kao "cirkuzaniju od strane čoveka na vrhu države". "Mi smo 2021. u januaru poslali dopis Vučiću u vezi sa problemom sa rudnikom… »
Kokanović (Ne damo Jadar): Vučićeva poseta Podrinju ‘cirkuzanija čoveka na vrhu države’

Kokanović (Ne damo Jadar): Vučićeva poseta Podrinju ‘cirkuzanija čoveka na vrhu države’

Nedeljnik pre 14 dana
Aktivista organizacije „Ne damo Jadar“ Zlatko Kokanović ocenio je posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Podrinju kao „cirkuzaniju od strane čoveka na vrhu države“. „Mi smo 2021. u januaru poslali dopis Vučiću u vezi problema sa… »
Kokanović (Ne damo Jadar): Vučićeva poseta Podrinju 'cirkuzanija čoveka na vrhu države'

Kokanović (Ne damo Jadar): Vučićeva poseta Podrinju 'cirkuzanija čoveka na vrhu države'

Beta pre 14 dana
Aktivista organizacije "Ne damo Jadar" Zlatko Kokanović ocenio je posetu predsednika Srbije Aleksandra Vučića Podrinju kao "cirkuzaniju od strane čoveka na vrhu države". "Mi smo 2021. u januaru poslali dopis Vučiću u vezi problema sa rudnikom, on… »
Kokanović (Ne damo Jadar): Vučićeva poseta Podrinju ‘cirkuzanija čoveka na vrhu države’

Kokanović (Ne damo Jadar): Vučićeva poseta Podrinju ‘cirkuzanija čoveka na vrhu države’

Radio sto plus pre 14 dana
“Mi smo 2021. u januaru poslali dopis Vučiću u vezi problema sa rudnikom, on je tada nama odgovorio da to nije njegova nadležnost, i da se obratimo Ministarstvu rudarstva. Ne znamo šta se desilo u ove tri-četiri godine, da li je ko menjao Ustav, pa… »
Kokanović: Vučićeva poseta Podrinju – cirkuzanija, ako prođe Jadar, cela Srbija će postati rudarska kolonija

Kokanović: Vučićeva poseta Podrinju – cirkuzanija, ako prođe Jadar, cela Srbija će postati rudarska kolonija

N1 Info pre 14 dana
Zlatko Kokanović iz organizacije Ne damo Jadar, povodom posete predsednika Aleksandra Vučića Podrinju, gde je najavio da će razgovarati sa narodom o projektu Jadar i rudarenju litijuma, kaže da je to "jedna cirkuzanija od strane čoveka na vrhu… »

Vesti dana »