Povezane vesti

"Plejadi večnih iz selo GORI u carstvu: Nebeskom..." Radoš Bajić se potresnim rečima oprostio od Rade Đuričin i sve…

"Plejadi večnih iz selo GORI u carstvu: Nebeskom..." Radoš Bajić se potresnim rečima oprostio od Rade Đuričin i sve…

Blic pre 14 dana
Glumica Rada Đuričin preminula je danas u Beogradu, u 91. godini. Rada je iza sebe ostavila neizbrisiv trag brojnim ulogama, ali i svojom blagom ličnošću. Povodom njene smrti oglasio se glumac i reditelj Radoš Bajić. "Plejadi večnih iz “Sela… »
Radoš Bajić o čuvenoj Živki: "Plenila je i opominjala nas da moramo biti bolji" FOTO

Radoš Bajić o čuvenoj Živki: "Plenila je i opominjala nas da moramo biti bolji" FOTO

B92 pre 14 dana
Danas je preminula Rada Đuričin, jedna od najznačajnijih jugoslovenskih i srpskih glumica i dugogodišnja članica ansambla Jugoslovenskog dramskog pozorišta (JDP). Radoš Bajić pogođen je ovom vešću, a tim povodom se oglasio na Fejsbuku gde je… »
Radoš Bajić: "Plejadi večnih u "Selu gori" danas se u carstvu nebeskom pridružila i predivna Rada Đuričnin"

Radoš Bajić: "Plejadi večnih u "Selu gori" danas se u carstvu nebeskom pridružila i predivna Rada Đuričnin"

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Glumica Rada Đuričin preminula je danas, 4. septembra u 91. godini, a na večni počinak biće ispraćena u rodnom Vršcu. Tužnu vest saopštilo je Jugoslovensko dramsko pozorište, zvaničnom objavom: - Danas je u Beogradu preminula… »
"Zbogom jednoj od poslednjih glumačkih heroina": Predsednik Aleksandar Vučić se oprostio od glumice Rade Đuričin…

"Zbogom jednoj od poslednjih glumačkih heroina": Predsednik Aleksandar Vučić se oprostio od glumice Rade Đuričin…

Blic pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izrazio je danas saučešće zbog smrti glumice Radojke Rade Đuričin. - Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin, jedne od poslednjih glumačkih heroina zlatne generacije filmske i pozorišne umetnosti našeg… »
"Rada Đuričin je moja najtrajnija veza na sceni": Voja Brajović se emotivnim rečima oprostio od drage koleginice Rade…

"Rada Đuričin je moja najtrajnija veza na sceni": Voja Brajović se emotivnim rečima oprostio od drage koleginice Rade…

Kurir pre 14 dana
Jedna od najznačajnijih jugoslovenskih i srpskih glumica i dugogodišnja članica ansambla Jugoslovenskog dramskog pozoršta Rada Đuričin preminula je danas u Beogradu u 91. godini. Ovu vest je saopštilo upravo pozorište, a potom su se oglasile… »
Preminula Rada Đuričin Diva srpskog glumišta izgubila životnu bitku u 91. godini

Preminula Rada Đuričin Diva srpskog glumišta izgubila životnu bitku u 91. godini

Dnevnik pre 14 dana
Danas je u Beogradu preminula Rada Đuričin, jedna od najznačajnijih jugoslovenskih i srpskih glumica i dugogodišnja članica ansambla Jugoslovenskog dramskog pozoršta, saopštilo je pozorište. Radojka Rada Đuričin je rođena 31. maja 1934. u… »
Vučić: "Umetnički pečat Rade Đuričin će se pamtiti; Neka počiva u miru"

Vučić: "Umetnički pečat Rade Đuričin će se pamtiti; Neka počiva u miru"

B92 pre 14 dana
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić oglasio se na društvenoj mreži Iks povodom vesti da je preminula naša poznata glumica, Rada Đuričin. "Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin, jedne od poslednjih glumačkih heroina zlatne generacije… »
Vučić: Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin, njen umetnički pečat će se pamtiti

Vučić: Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin, njen umetnički pečat će se pamtiti

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Predsednik Aleksandar Vučić oglasio se povodom smrti legendarne glumice Rade Đuričin. - Sa tugom sam primio vest o smrti Rade Đuričin, jedne od poslednjih glumačkih heroina zlatne generacije filmske i pozorišne umetnosti našeg… »

Vesti dana »