Povezane vesti

(Video) Da se naježiš Pogledajte kako premijer sa grčkim monahinjama koje decenijama pomažu srpski narod peva "Tamo daleko"

(Video) Da se naježiš Pogledajte kako premijer sa grčkim monahinjama koje decenijama pomažu srpski narod peva "Tamo daleko"

Dnevnik pre 14 dana
Premijer Miloš Vučević primio je u Palati Srbije monahinje iz grčkog manastira "Svete Lidije Filipljanke", koji je od 1993. do 2000. godine prihvatio više od 10.000 prognanih Srba. Velika mi je čast što sam u prilici da vas pozdravim u ime Vlade… »
Vučević primio monahinje manastira Svete Lidije Filipljanke iz Asprovalte

Vučević primio monahinje manastira Svete Lidije Filipljanke iz Asprovalte

RTV pre 14 dana
BEOGRAD - Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević primio je danas monahinje iz manastira Svete Lidije Filipljanke iz Asprovalte u Grčkoj i zahvalio im za sve što su činile i čine za srpski narod, naročito za izbegle i raseljene tokom devedesetih… »
Vučević primio monahinje manastira Svete Lidije Filipljanke iz Asprovalte

Vučević primio monahinje manastira Svete Lidije Filipljanke iz Asprovalte

Euronews pre 14 dana
Predsednik Vlade Srbije Miloš Vučević primio je danas monahinje iz manastira Svete Lidije Filipljanke iz Asprovalte u Grčkoj i zahvalio im za sve što su činile i čine za srpski narod, naročito za izbegle i raseljene tokom devedesetih godina… »
Da se naježiš Premijer Vučević sa grčkim monahinjama koje decenijama pomažu srpski narod peva "Tamo daleko" (video)

Da se naježiš Premijer Vučević sa grčkim monahinjama koje decenijama pomažu srpski narod peva "Tamo daleko" (video)

Kurir pre 14 dana
Premijer Miloš Vučević primio je u Palati Srbije monahinje iz grčkog manastira "Svete Lidije Filipljanke", koji je od 1993. do 2000. godine prihvatio više od 10.000 prognanih Srba. - Velika mi je čast što sam u prilici da vas pozdravim u ime Vlade… »

Vesti dana »