Povezane vesti

Pevač u 32. doživeo infarkt za volanom: U tom trenutku sa njim u kolima bili i žena i deca

Pevač u 32. doživeo infarkt za volanom: U tom trenutku sa njim u kolima bili i žena i deca

Mondo pre 15 dana
Nemanja Nikolić je nakon ovog događaja znao da mora da promeni život iz korena. Popularnom folk pevaču Nemanji Nikoliću život se u trenutku promenio nakon što je doživeo srčani udar tokom vožnje. To je bio znak da mora da promeni loše navike… »
"Doživeo sam infarkt za volanom" Pevač u 32. godini dobio srčani udar: Taj bol nikada neću zaboraviti...

"Doživeo sam infarkt za volanom" Pevač u 32. godini dobio srčani udar: Taj bol nikada neću zaboraviti...

Kurir pre 15 dana
Nemanja Nikolić doživeo je infarkt u 32. godini nakon čega je svoj život promenio iz korena. Nemanja Nikolić jednom prilikom otkrio je detalje zdravstvenog problema sa kojim se jako mlad suočio i istakao da taj bol nikada neće zaboraviti. - Samo… »
"Doživeo sam infarkt za volanom, deca su bila u kolima": Folker u 32. godini dobio srčani udar: "Taj bol nikada neću…

"Doživeo sam infarkt za volanom, deca su bila u kolima": Folker u 32. godini dobio srčani udar: "Taj bol nikada neću…

Blic pre 15 dana
Folker Nemanja Nikolić doživeo je infarkt u 32. godini nakon čega je svoj život promenio iz korena. Nemanja Nikolić jednom prilikom otkrio je detalje zdravstvenog problema sa kojim se jako mlad suočio i istakao da taj bol nikada neće zaboraviti. -… »

Vesti dana »