Povezane vesti

Tetaj: Na meti OVK bile i Rugovine pristalice

Tetaj: Na meti OVK bile i Rugovine pristalice

Politika pre 14 dana
U nastavku suđenja bivšem vođi takozvane OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, 1998–99, bivši starešina OVK Rustem Tetaj juče je u Hagu potvrdio je da je ta albanska paravojska napadala sve osobe koje je… »
Tetaj na suđenju Tačiju: Čuo sam za otmice i pritvaranje protivnika OVK u Metohiji

Tetaj na suđenju Tačiju: Čuo sam za otmice i pritvaranje protivnika OVK u Metohiji

Insajder pre 14 dana
Bivši starešina OVK Rustem Tetaj posvedočio je danas, na haškom procesu bivšem vođi OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, 1998-99, da je u leto 1998. čuo "glasine" o otimanju i pritvaranju ljudi u selu… »
Tetaj na sudjenju Tačiju: Čuo sam za otmice i pritvaranje protivnika OVK u Metohiji

Tetaj na sudjenju Tačiju: Čuo sam za otmice i pritvaranje protivnika OVK u Metohiji

NIN pre 14 dana
Bivši starešina OVK Rustem Tetaj posvedočio je danas, na haškom procesu bivšem vodji OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, 1998-99, da je u leto 1998. čuo "glasine" o otimanju i pritvaranju ljudi u selu… »
Na suđenju Tačiju ispitan svedok iz OVK

Na suđenju Tačiju ispitan svedok iz OVK

Danas pre 14 dana
Bivši starešina OVK Rustem Tetaj posvedočio je danas, na haškom procesu bivšem vodji OVK Hašimu Tačiju i saoptuženima za ratne zločine na Kosovu i u Albaniji, 1998-99, da je u leto 1998. čuo „glasine“ o otimanju i pritvaranju ljudi u selu… »

Vesti dana »