Povezane vesti

Radonjić je pun elana: „Gladan sam trofeja i najspremniji da pomognem Zvezdi!“ (video)

Radonjić je pun elana: „Gladan sam trofeja i najspremniji da pomognem Zvezdi!“ (video)

Hot sport pre 13 dana
„Igrao sam šest godina u inostranstvu, mnogo sam sazreo kao fudbaler!“ Novi-stari fudbaler Crvene zvezde, Nemanja Radonjić, danas je izrazio svoju radost zbog povratka u redove crveno-belih. Radonjić je izjavio da mu je povratak u klub izuzetno… »
"Pecnuo" i Partizan: Nemanja Radonjić opet u Zvezdi: Spremniji sam nego ikad! Idemo u nokaut fazu Lige šampiona!

"Pecnuo" i Partizan: Nemanja Radonjić opet u Zvezdi: Spremniji sam nego ikad! Idemo u nokaut fazu Lige šampiona!

Večernje novosti pre 14 dana
FUDBALSKI klub Crvena zvezda vratio je dobro poznato lice na stadion Rajko Mitić - u trećem mandatu vratio se Nemanja Radonjić. FOTO: FK Crvena zvezda Radonjiću su dobrodošlicu u Zvezdu prvi poželeli predsednik Svetozar Mijailović i sportski… »
Radonjić: "Gladan sam trofeja i uspeha sa Zvezdom, nadam se nokaut fazi LŠ"

Radonjić: "Gladan sam trofeja i uspeha sa Zvezdom, nadam se nokaut fazi LŠ"

Sportske.net pre 14 dana
Novi-stari fudbaler Crvene zvezde Nemanja Radonjić rekao je danas da je presrećan što se vratio u klub i da su ciljevi osvajanje duple krune i plasman u nokaut fazu Lige šampiona. "Presrećan sam zbog povratka, jer mi je bila velika želja da igram… »
Radonjić: Igrao sam šest godina u inostranstvu, dosta sam sazreo kao fudbaler (foto)

Radonjić: Igrao sam šest godina u inostranstvu, dosta sam sazreo kao fudbaler (foto)

Sportski žurnal pre 14 dana
Gladan sam trofeja i uspeha sa Zvezdom i nadam se da ćemo nastaviti osvajanje duplih kruna, i da ćemo proći u nokaut fazu - naveo je Nemanja. - Presrećan sam zbog povratka, jer mi je bila velika želja da igram Ligu šampiona sa Zvezdom. Posle… »
Mrkela: Verujem da su svi zvezdaši zadovoljni zbog povratka Radonjića (foto)

Mrkela: Verujem da su svi zvezdaši zadovoljni zbog povratka Radonjića (foto)

Sportski žurnal pre 14 dana
Potrebna nam je Nemanjina brzina, dribling, golovi i verujem da nas to sve očekuje. Nemanji Radonjiću su dobrodošlicu u Zvezdu prvi poželeli predsednik Svetozar Mijailović i sportski direktor Mitar Mrkela. - Verujem da su svi zvezdaši zadovoljni… »
Radonjić: Spremniji sam nego ikad, možemo u nokaut fazu LŠ

Radonjić: Spremniji sam nego ikad, možemo u nokaut fazu LŠ

Sport klub pre 14 dana
Nemanja Radonjić je potpisao ugovor u utorak, a sada je podigao i dres Crvene zvezde sa starim brojem 49. Radonjić je potpisao na dve plus jednu godinu. Torino za njega dobija obeštećenje od milion evra, a u posebnom tekstu možete da pročitate i sve… »
Prve Radonjićeve reči po povratku u Zvezdu: "Dupla kruna i nokaut faza"

Prve Radonjićeve reči po povratku u Zvezdu: "Dupla kruna i nokaut faza"

B92 pre 14 dana
Srpski fudbaler Nemanja Radonjić i zvanično je promovisan kao novi fudbaler Crvene zvezde. Transfer krilnog fudbalera je ozvaničen prethodne večeri, zajedno sa dolascima Radeta Krunića i Silasa Mvumpe. Radonjić je presrećan zbog povratka u Ljutice… »

Vesti dana »