Povezane vesti

"Kalina, konačno si moj igrač": Sferopulos otkrio kako je pravio novi tim Crvene zvezde

"Kalina, konačno si moj igrač": Sferopulos otkrio kako je pravio novi tim Crvene zvezde

Mondo pre 13 dana
Trener KK Crvena zvezda Janis Sferopulos govorio je o urađenom u prelaznom roku i o karakteristikama tima koji je sastavio. KK Crvena zvezda predstavio je novi tim za sezonu 2024/25, u kojem se očekuje još samo jedan igrač - Filip Petrušev. Trener… »
Sferopulos: Ko ne bi želeo Petruševa? Ali, on je igrač Olimpijakosa, moramo da poštujemo to (foto)

Sferopulos: Ko ne bi želeo Petruševa? Ali, on je igrač Olimpijakosa, moramo da poštujemo to (foto)

Sportski žurnal pre 14 dana
Napravili smo dobar tim koji može da se bori za Top 10 Evrolige. Trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos izjavio je da je klub napravio dobar tim. On je to rekao na medija danu Evrolige i istakao da je strategija da tim bude više atletski, a… »
Tema „Petrušev“ u centru pažnje: Sferopulos je rekao ono što zna! (foto+video)

Tema „Petrušev“ u centru pažnje: Sferopulos je rekao ono što zna! (foto+video)

Hot sport pre 14 dana
Svi navijači Zvezde željno iščekuju njegov dolazak! Košarkaši Crvene zvezde su prvi tim u Evroligi koji je organizovao „dan za medije“ uoči početka najprestižnijeg evropskog takmičenja, dok se ostale ekipe očekuju da obave slične… »
Sferopulos o Petruševu: "Oni odlučuju, mi ne znamo ništa"

Sferopulos o Petruševu: "Oni odlučuju, mi ne znamo ništa"

Sportske.net pre 14 dana
Nakon što je Evan Furnije preksinoć pojačao Olimpijakos, krenule su glasne priče da će grčki tim morati da rastereti budžet i da će zbog toga srpski reprezentativac Filip Petrušev biti pozajmljen Crvenoj zvezdi, koja bi preuzela njegovu platu… »
Zvezda i Filip Petrušev, ovako stoje stvari! Sferopulos otkrio od koga zavisi transfer

Zvezda i Filip Petrušev, ovako stoje stvari! Sferopulos otkrio od koga zavisi transfer

Mondo pre 14 dana
Trener Crvene zvezde rekao ko se jedini pita da li će Filip Petrušev da se vrati iz Olimpijakosa. Trener KK Crvena zvezda Janis Sferopulos otkrio je u u razgovoru sa novinarima na "Medija deju" Evrolige u Beogradu kako stoje stvari u vezi sa… »
Sferopulos o Petruševu: "Naravno da bih voleo da dođe, ali..."

Sferopulos o Petruševu: "Naravno da bih voleo da dođe, ali..."

Telegraf pre 14 dana
Preporučujemo. Košarkaši Crvene zvezde predstavili su tim za narednu sezonu. Na raspolaganju novinarima bili su svi igrači kluba sa Malog Kalemegdana, kao i trener janis Sferopulos. Grčki strateg odgovarao je na brojna pitanja, a tokom svog izlaganja… »
Sferopulos za SK: Petrušev? Odluka je na Olimpijakosu

Sferopulos za SK: Petrušev? Odluka je na Olimpijakosu

Sport klub pre 14 dana
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos rekao je za Sport Klub da se klub sa Malog Kalemegdana ne pita oko potencijalnog povratka Filipa Petruševa. Centar Olimpijakosa se poslednjih dana dovodi u vezu sa beogradskim ‘crveno-belima’, ali za sada nema… »
Sferopulos o dolasku Petruševa: "Mi ne znamo ništa"

Sferopulos o dolasku Petruševa: "Mi ne znamo ništa"

B92 pre 14 dana
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos otkrio je da ne pita oko povratka Filipa Petruševa u klub. "Petrušev je i dalje igrač Olimpijakosa, oni odlučuju, mi ne znamo ništa", naglasio je Sferopulos za Sport klub. Sferopulos bi naravno bio zadovoljan… »

Vesti dana »