Povezane vesti

Rambo Amadeus napisao oproštajno pismo Bori Đorđeviću: "Tvoj benigni kafanski nacionalni zanos..."

Rambo Amadeus napisao oproštajno pismo Bori Đorđeviću: "Tvoj benigni kafanski nacionalni zanos..."

B92 04.09.2024
Muzičar Rambo Amadeus, na vrlo emotivan način, oprostio se od svog prijatelja Bore Đorđevića. Rambo Amadeus je na društvenim mrežama objavio pismo i otkrio simpatične detalje o upoznavanju sa legendarnim rokerom. "Jedna suza za Boru... Dragi Boro… »
"Suza za mog druga": Rambo Amadeus se pismom oprostio od Bore Đorđevića: "Bio si skroman i dobar, na svoju štetu"

"Suza za mog druga": Rambo Amadeus se pismom oprostio od Bore Đorđevića: "Bio si skroman i dobar, na svoju štetu"

Blic 04.09.2024
Poznati muzičar Rambo Amadeus duboko je pogođen vešću da je rano jutros u Sloveniji preminuo čuveni muzičar Borisav Đorđević, poznatiji kao Bora Čorba. Rambo Amadeus je na društvenim mrežama objavio pismo i otkrio simpatične detalje o… »
"Za mene si od prvog susreta bio legenda": Rambo Amadeus se oglasio povodom smrti Bore Đorđević

"Za mene si od prvog susreta bio legenda": Rambo Amadeus se oglasio povodom smrti Bore Đorđević

Telegraf 04.09.2024
Preporučujemo. Rambo Amadeus oglasio se povodom smrti Bore Đorđević, a njegovu objavu na Fejsbuku prenosimo u celosti. "Jedna suza za Boru. Dragi Boro, za tebe i tvoj “ Rokenrol za kućni savjet “ sam znao davno prije našeg susreta u kancelariji… »

Vesti dana »