Povezane vesti
Direktor Dojče banke pozvao Nemce da rade mnogo više kako bi ojačali ekonomiju
Politika 04.09.2024
Izvršni direktor Dojče banke Kristijan Zeving pozvao je danas Nemce da više rade kako bi pomogli u obnavljanju nemačke ekonomije, rekavši da se u Evropskoj uniji u proseku radi oko 34 sata nedeljno, u poređenju sa oko 28 sati u Nemačkoj. „Investitori već… »
Direktor Dojče Banke pozvao Nemce da rade mnogo više kako bi ojačali ekonomiju
Insajder 04.09.2024
Izvršni direktor Dojče banke Kristijan Zeving pozvao je danas Nemce da više rade kako bi pomogli u obnavljanju nemačke ekonomije, rekavši da se u Evropskoj uniji u proseku radi oko 34 sata nedeljno, u poređenju sa oko 28 sati u Nemačkoj. 'Investitori već… »
Direktor Dojče Banke pozvao Nemce da rade mnogo više kako bi ojačali ekonomiju
Euronews 04.09.2024
Izvršni direktor Dojče banke Kristijan Zeving pozvao je danas Nemce da više rade kako bi pomogli u obnavljanju nemačke ekonomije, rekavši da se u Evropskoj uniji u proseku radi oko 34 sata nedeljno, u poređenju sa oko 28 sati u Nemačkoj. "Investitori već… »
Vesti dana »
Pucnjava u džamiji u Kaliforniji: Troje ubijenih, napadači pronađeni mrtvi
Vreme pre 34 minutajoš 7 povezanih
Lopandić o mogućoj poseti Zelenskog Srbiji: Pozitivno, ali sa četiri godine kašnjenja
N1 Info pre 34 minutajoš 2 povezane
Zamalo od gotovog – veresija: Partizan slavio protiv Zvezde na startu polufinalne serije ABA lige
Danas pre 7 satijoš 6 povezanih





