Povezane vesti

Dobrić o skupocenom satu koji mu je poklonio Jokić: "Nisam očekivao..."

Dobrić o skupocenom satu koji mu je poklonio Jokić: "Nisam očekivao..."

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Košarkaški klub Crvena zvezda je održala medija dej uoči početka meča nove sezone, a novinarima se pored ostalih prvotimaca crveno-belih obratio i Ognjen Dobrić. Pouzdani košarkaš se ovog leta vratio u klub, a prethodno je branio… »
Daum: "Moj lični cilj je u ravni sa timskim, sjajna grupa momaka..."

Daum: "Moj lični cilj je u ravni sa timskim, sjajna grupa momaka..."

Telegraf pre 15 dana
Košarkaški klub Crvena zvezda predstavio je tim za narednu sezonu. Na medija danu u hali Pionir novi košarkaš crveno-belih Majk Daum izneo je svoja očekivanja za narednu sezonu. Pomenuti košarkaš je na počeku izlaganja istakao da mu tim i… »
Košarkaški klub Crvena zvezda predstavio tim za novu sezonu

Košarkaški klub Crvena zvezda predstavio tim za novu sezonu

RTS pre 16 dana
Košarkaški klub Crvena zvezda predstavio je večeras tim za narednu sezonu. Ekipu će predvoditi grčki trener Janis Sferopulos, a računaće na tim od sedamnaest igrača. Za Zvezdu će u novoj sezoni igrati Kodi Miler Mekintajer, Stefan Lazarević… »
Leto sa Jokićem, sezona sa teom: Novi centar Zvezde prepun utisaka, ostvario mu se san!

Leto sa Jokićem, sezona sa teom: Novi centar Zvezde prepun utisaka, ostvario mu se san!

Kurir pre 16 dana
Uroš Plavšić novi centar Crvene zvezde razgovarao je sa novinarima pred početak nove sezone. Plavšić je iz Mege došao kao prvo pojačanje crveno-belih ovog leta, a potom je bio je deo nacionalnog tima koji je osvojio bronzu na Olimpijskim igrama u… »
Ognjen Dobrić: "Kad smo već ovde i kad smo se okupili ovako lepo, da napravimo rezultat..."

Ognjen Dobrić: "Kad smo već ovde i kad smo se okupili ovako lepo, da napravimo rezultat..."

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Košarkaški klub Crvena zvezda predstavio je tim za narednu sezonu. Na promociji tima aktuelnog šampiona Srbije i regiona svi košarkaši bili su na raspolaganju novinarima, a svoja očekivanja izneo je i Ognjen Dobrić. Pouzdani… »
Plavšić: "Radosniji mi je Teodosićev potpis kada je produžio ugovor nego moj, a Jokić..."

Plavšić: "Radosniji mi je Teodosićev potpis kada je produžio ugovor nego moj, a Jokić..."

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Košarkaški klub Crvena zvezda je na medija danu predstavio tim za narednu sezonu. Opremu kluba sa Malog Kalemegdana je u letnjem prelaznom roku zadužio i doskorašnji košarkaš Mege, Uroš Plavšić. Pomenuti centar je u prethodnoj… »
Jago dos Santos: "Teo je Teo! Kada je tim dobar, svi mogu da igraju dobro..."

Jago dos Santos: "Teo je Teo! Kada je tim dobar, svi mogu da igraju dobro..."

Telegraf pre 16 dana
Preporučujemo. Košarkaški klub Crvena zvezda je na medija danu predstavio tim za narednu sezonu. U prilično opuštenoj atmosferi košarkaši crveno-belih govorili su o očekivanjima za narednu sezonu, a svoje utiske ineo je i Jago dos Santos. - Veoma… »

Vesti dana »

Uvedena redovna odbrana od poplava na Dunavu

Uvedena redovna odbrana od poplava na Dunavu

NoviSad.com pre 1 satjoš 85 povezanih
Izrael bombardovao Bejrut

Izrael bombardovao Bejrut

Al Jazeera pre 2 satajoš 25 povezanih
Preminula glumica Radmila Živković

Preminula glumica Radmila Živković

Vreme pre 5 satijoš 25 povezanih