Povezane vesti

Kossev: Dok predsednik u kasarni vojnike služi palačinkama, na severu Kosova nestaju srpski simboli

Kossev: Dok predsednik u kasarni vojnike služi palačinkama, na severu Kosova nestaju srpski simboli

Danas pre 13 dana
U istom danu kada je uklonjen grb Republike Srbije i logo njenog Privremenog organa za Kosovsku Mitrovicu, te umesto njih postavljeni kosovski simboli, predsednik Srbije je u svom „privremenom nastanjenju“ u vojnoj kasarni u Loznici, pravio palačinke… »
Predsednik Vučić pripremio i poslužio palačinke vojnicima u Loznici (VIDEO)

Predsednik Vučić pripremio i poslužio palačinke vojnicima u Loznici (VIDEO)

Danas pre 13 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić pripremio je i poslužio palačinke vojnicima u kasarni „Podnarednik Momčilo Gavrić“ u Loznici. Što mi dobro stoji kecelja, je l’ da? Sećam se svojih vojničkih dana, kao i večite želje da u… »
(Foto, video) "Što mi dobro stoji kecelja": Vučić u kuhinji kasarne u Loznici spremao palačinke: "Da poslužim vojnike, to…

(Foto, video) "Što mi dobro stoji kecelja": Vučić u kuhinji kasarne u Loznici spremao palačinke: "Da poslužim vojnike, to…

Blic pre 14 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je radnike u kuhinji kasarne "Podnarednik Momčilo Gavrić" u Loznici, gde je iskoristio priliku da se oproba u pravljenju palačinki. "Što mi dobro stoji kecelja, je l’ da? Sećam se svojih vojničkih dana… »

Vesti dana »