Povezane vesti

Verski lideri protiv rata i ekološke krize: Zajednički apel pape i velikog imama Džakarte

Verski lideri protiv rata i ekološke krize: Zajednički apel pape i velikog imama Džakarte

Insajder pre 16 dana
Papa Franja i veliki imam Džakarte potpisali su u četvrtak 5. septembra zajednički dokument kojim se poziva na akciju protiv "verske instrumentalizacije sukoba" i protiv globalnog zagrevanja. Na sastanku posvećenom značaju međureligijskog dijaloga… »
Papa i imam Džakarte uputili apel protiv vjerske instrumentalizacije sukoba

Papa i imam Džakarte uputili apel protiv vjerske instrumentalizacije sukoba

Slobodna Evropa pre 16 dana
Poglavar Rimokatoličke crkve papa Franjo i veliki imam Džakarte potpisali su u četvrtak zajednički dokument kojim se poziva na akciju protiv "vjerske instrumentalizacije sukoba" i protiv globalnog zagrijavanja. Na sastanku posvećenom značaju… »
Papa i veliki imam Džakarte uputili apel protiv verske instrumentalizacije sukoba

Papa i veliki imam Džakarte uputili apel protiv verske instrumentalizacije sukoba

Novi magazin pre 16 dana
Papa Franja i veliki imam Džakarte potpisali su danas zajednički dokument kojim se poziva na akciju protiv "verske instrumentalizacije sukoba" i protiv globalnog zagrevanja. Na sastanku posvećenom značaju međureligijskog dijaloga, kod džamije… »

Vesti dana »