Povezane vesti

"Roditelji da nabavljaju klima uređaje": Poverenica kaže da je potrebno mnogo više izdvajanja za obrazovanje

"Roditelji da nabavljaju klima uređaje": Poverenica kaže da je potrebno mnogo više izdvajanja za obrazovanje

Telegraf pre 13 dana
Preporučujemo. Rešavanje problema u školama i društvu donošenjem pravilnika i formiranjem radnih grupa je postalo obrazac, ali ne predstavlja rešavanje problema na svakodnevnom nivou, rekla je za RTS poverenica Brankica Janković. Poverenica za… »
Janković: U redu je da i roditelji kupuju klime za učionice

Janković: U redu je da i roditelji kupuju klime za učionice

Niške vesti pre 13 dana
„Ne mislim da je to sistemski način rešavanja problema, ali je u redu ako treba i mi da učestvujemo“, navela je poverenica na Radio televiziji Srbije. Ona je ocenila da ulaganja države u obrazovni sistem i sređivanje škola treba da budu mnogo… »
Poverenica: Jedno od rešenja da roditelji kupuju klima uređaje za učionice

Poverenica: Jedno od rešenja da roditelji kupuju klima uređaje za učionice

Insajder pre 13 dana
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković upitana šta misli o nedostatku klima u školama kazala je da jedno od rešenja jeste da roditelji nabavljaju klima uređaje u učionicama. 'Ne mislim da je to sistemski način rešavanja problema… »
Poverenica: U redu je da i roditelji nabave klime za učionice

Poverenica: U redu je da i roditelji nabave klime za učionice

Radio 021 pre 13 dana
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković upitana šta misli o nedostatku klima u školama kazala je da jedno od rešenja jeste da roditelji nabavljaju klima uređaje za učionice. "Ne mislim da je to sistemski način rešavanja problema… »
Poverenica Brankica Janković smatra da bi bilo u redu da i roditelji kupuju klime za učionice

Poverenica Brankica Janković smatra da bi bilo u redu da i roditelji kupuju klime za učionice

Danas pre 13 dana
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković upitana šta misli o nedostatku klima u školama kazala je da jedno od rešenja jeste da roditelji nabavljaju klima uređaje u učionicama. „Ne mislim da je to sistemski način rešavanja… »
Časovi skraćeni zbog vrućine, roditelji kupuju klime! Poverenica Janković: "u najvrelijim danima u školama deca da ne budu…

Časovi skraćeni zbog vrućine, roditelji kupuju klime! Poverenica Janković: "u najvrelijim danima u školama deca da ne budu…

Blic pre 13 dana
Rešavanje problema u školama i društvu donošenjem pravilnika i formiranjem radnih grupa je postalo obrazac, ali ne predstavlja rešavanje problema na svakodnevnom nivou, rekla je poverenica Brankica Janković. Poverenica za zaštitu ravnopravnosti… »
Časovi skraćeni zbog vrućine, roditelji kupuju klime! Poverenica Janković: "u najvrelijim danima u školama deca da ne budu…

Časovi skraćeni zbog vrućine, roditelji kupuju klime! Poverenica Janković: "u najvrelijim danima u školama deca da ne budu…

Blic pre 13 dana
Rešavanje problema u školama i društvu donošenjem pravilnika i formiranjem radnih grupa je postalo obrazac, ali ne predstavlja rešavanje problema na svakodnevnom nivou, rekla je poverenica Brankica Janković. Poverenica za zaštitu ravnopravnosti… »
"U redu je ako i roditelji treba da učestvuju": Brankica Janković o kupovini klima uređaja u školama

"U redu je ako i roditelji treba da učestvuju": Brankica Janković o kupovini klima uređaja u školama

NIN pre 13 dana
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković upitana šta misli o nedostatku klima u školama kazala je da jedno od rešenja jeste da roditelji nabavljaju klima uređaje u učionicama. "U redu je gde god da roditelji mogu da učestvuju. Ne… »
Poverenica smatra da bi bilo u redu da i roditelji kupuju klime za učionice

Poverenica smatra da bi bilo u redu da i roditelji kupuju klime za učionice

Novi magazin pre 13 dana
Poverenica za zaštitu ravnopravnosti Brankica Janković upitana šta misli o nedostatku klima u školama kazala je da jedno od rešenja jeste da roditelji nabavljaju klima uređaje u učionicama. "Ne mislim da je to sistemski način rešavanja problema… »
Poverenica: Potrebno mnogo više izdvajanja za obrazovanje, svi problemi se rešavaju pravilnicima

Poverenica: Potrebno mnogo više izdvajanja za obrazovanje, svi problemi se rešavaju pravilnicima

RTS pre 13 dana
Rešavanje problema u školama i društvu donošenjem pravilnika i formiranjem radnih grupa je postalo obrazac, ali ne predstavlja rešavanje problema na svakodnevnom nivou, rekla je za RTS poverenica Brankica Janković. Poverenica za zaštitu… »

Vesti dana »