Povezane vesti
OPEK plus odložio povećanje proizvodnje nafte planirano u oktobru za dva meseca
Politika 05.09.2024
BEČ – Članice Organizacije za izvoz nafte - OPEK plus odložile su planove za povećanje proizvodnje nafte za planiranih 180.000 barela dnevno u oktobru, što je deo programa za postepeno vraćanje 2,2 miliona barela dnevno na tržište u narednim mesecima… »
Članice OPEC+ odgodile su planove za povećanje proizvodnje za dva mjeseca
SEEbiz 05.09.2024
LONDON - Članovi OPEC+ naftnog saveza odgodili su planove za povećanje proizvodnje za planiranih 180.000 barela dnevno u listopadu, kao dio programa za postupno vraćanje širih 2,2 milijuna barela dnevno na tržište tijekom sljedećih mjeseci. Povećanje je… »
OPEK plus bi mogao da odloži povećanje proizvodnje nafte zbog niskih cena
Euronews 05.09.2024
Naftni kartel OPEK plus bi mogao da odloži dogovoreno povećanje proizvodnje nafte zbog niskih cena ovog energenta na tržištu, prenosi Rojters pozivajući se na dva anonimna izvora iz ove organizacije. Verovatno je da će članice OPEK plus preduzeti mere za… »
OPEC+ blizu odluci da odloži povećanja isporuka jer cena pada
Bloomberg Adria 05.09.2024
OPEC+ je blizu dogovora da odloži planirano povećanje proizvodnje nafte nakon što su cene pale usred krhke potražnje. Ključni članovi ove grupe verovatno neće nastaviti sa planiranim povećanjem od 180.000 barela dnevno u oktobru, kažu delegati koji su… »
Vesti dana »
Izabrana nova vlada u Prištini Kurti premijer, Rašić ministar, oglasila se Srpska lista: "Nećemo podržati" (video)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana
Aljbuljena Hadžiju izabrana za predsednicu Skupštine Kosova, Slavko Simić potpredsednik iz Srpske liste
Danas pre 2 satajoš 1 povezana
Poljoprivrednici najavili nastavak blokade Ibarske magistrale dok Vlada Srbije ne ispuni njihove zahteve
Danas pre 2 satajoš 1 povezana






