Povezane vesti

Šešelj: Pobedio sam rak i dve metastaze na jetri

Šešelj: Pobedio sam rak i dve metastaze na jetri

Politika pre 13 dana
Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj podelio je svoju priču o borbi sa rakom po povratku iz Haga 2015. godine i rekao kako je tada pobedio tu opaku bolest, kao i dve metastaze na jetri. Gostujući u emisiji "Uranak" na televiziji… »
"Operisali su mi debelo crevo, izvadili 20 limfnih čvorova": Šešelj o borbi sa opakom bolešću: Rak nemam, medicina me…

"Operisali su mi debelo crevo, izvadili 20 limfnih čvorova": Šešelj o borbi sa opakom bolešću: Rak nemam, medicina me…

Blic pre 13 dana
Vojislav Šešelj, nekadašnji lider SRS i haški osuđenik, ispričao je svoju priču o borbi sa opakom bolešću - rakom, i zdravstvenim problemima koje je, kako kaže, uspešno savladao uz pomoć lekara iz Srbije. Kako je naveo, "iz Haga su me… »
Evo kako je Šešelj pobedio rak Čak dve metastaze na jetri; Važna uloga dr Bojića

Evo kako je Šešelj pobedio rak Čak dve metastaze na jetri; Važna uloga dr Bojića

Dnevnik pre 13 dana
BEOGRAD: Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj podelio je svoju priču o borbi sa rakom po povratku iz Haga 2015. godine i rekao kako je tada pobedio tu opaku bolest, kao i dve metastaze na jetri. Gostujući u emisiji "Uranak" na… »
"Iz Haga su me izbacili, očekivali su da ću umreti": Šešelj o borbi sa rakom, operisali mu 30 cm debelog creva

"Iz Haga su me izbacili, očekivali su da ću umreti": Šešelj o borbi sa rakom, operisali mu 30 cm debelog creva

Mondo pre 13 dana
Šešelj govorio o svom iskustvu s rakom i zdravstvenim problemima koje je uspešno savladao uz pomoć lekara iz Srbije. Gostujući u emisiji "Uranak" na televiziji K1, Vojislav Šešelj podelio je svoju potresnu priču o borbi sa opakom bolešću i izneo… »
Šešelj: Pobedio sam rak i dve metastaze na jetri, ovako sam se lečio

Šešelj: Pobedio sam rak i dve metastaze na jetri, ovako sam se lečio

Telegraf pre 13 dana
Preporučujemo. Predsednik Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj podelio je svoju priču o borbi sa rakom po povratku iz Haga 2015. godine i rekao kako je tada pobedio tu opaku bolest, kao i dve metastaze na jetri. Gostujući u emisiji "Uranak"… »

Vesti dana »