Povezane vesti

Novinar N1: Gledao sam fizionomije vojnika, umorni smo od Vučićevog rejtinga (video)

Novinar N1: Gledao sam fizionomije vojnika, umorni smo od Vučićevog rejtinga (video)

Politika pre 15 dana
Veljko Pajović gledao je snimak Aleksandra Vučića iz lozničke kasarne, kada je predsednik pripremao i služio palačinke vojnicima i zaključio kako su svi "čudni". - Ja sam tamo video dosta tih vojnika koji sede za stolovima. Gledao sam njihove… »
Pajović: Vučić koji pravi palačinke u kasarni – da li nam se ovo stvarno dešava?

Pajović: Vučić koji pravi palačinke u kasarni – da li nam se ovo stvarno dešava?

N1 Info pre 15 dana
Deluje kao da je pravi rock'n'roll u Srbiji krenuo sa Ribljom čorbom, a Bora Đorđević doneo je taj bunt individualizma među mlade koji su vaspitavani u kolektivističkom duhu, ocenjuje reporter N1 Veljko Pajović. Komentarišući glavne teme u… »
Veljko Pajović o Vučiću koji pravi palačinke: Da li je moguće da nam se to dešava i da mi to gledamo?

Veljko Pajović o Vučiću koji pravi palačinke: Da li je moguće da nam se to dešava i da mi to gledamo?

Danas pre 15 dana
Reporter N1 Veljko Pajović je komentarišući glavne teme u domaćim medijima rekao da ga je prizor predsednika Srbije koji pravi palačinke vojnicima u kasarni naterao da se zapita šta nam se to događa i da li smo mi normalni što to gledamo… »

Vesti dana »